Teologjia

Besimi dhe njeriu! Fetë, librat e shenjtë, mënyrat e besimit.Ata që s'e gjetën dot rrugën që çon tek Zoti!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. ardi dermaku
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  8,005
 2. Teolog
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  973
 3. scadarsko
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  2,398
 4. Rejhana Çekrezi
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  6,301
 5. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,198
 6. regele
  Përgjigje:
  116
  Shikime:
  38,050
 7. regele
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  3,309
 8. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  2,385
 9. Teolog
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  1,201
 10. saladin2
  Përgjigje:
  92
  Shikime:
  12,971
 11. Teolog
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  5,187
 12. OROSHI
  Përgjigje:
  66
  Shikime:
  24,607
 13. selam_demiri
  Përgjigje:
  71
  Shikime:
  27,336
 14. scadarsko
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  874
 15. Hektor12
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,166

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...