Trupi dhe Shëndeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.

 1. Mjekesi dhe Biokimi

  Organizmat e gjalle, funksionimi dhe proceset qe i mundesojne.
  Tema:
  25
  Mesazhe:
  497
  E fundit: Çka është psoriaza!? BeRaTsi_MiZeRje, 27 Aug 2014
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Raif
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  12,453
 2. Qielli
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  20,668
 3. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  154
 4. PaEmer
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  1,074
 5. scadarsko
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  84
 6. scadarsko
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  126
 7. vasil1501
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,118
 8. Probux
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  159
 9. Al-Punk
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  123
 10. peson
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  8,276
 11. Qielli
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  11,051
 12. Raif
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  3,950
 13. Hektor12
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  394
 14. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  608
 15. vasil1501
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  588

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...