Trupi dhe Shëndeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.

 1. Mjekesi dhe Biokimi

  Organizmat e gjalle, funksionimi dhe proceset qe i mundesojne.
  Tema:
  36
  Mesazhe:
  559
  E fundit: Viruset qe shkaktojne kancer katsune, 5 Oct 2016
  RSS
Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. vasil1501
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,798
 2. Universal
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,109
 3. admin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  587
 4. admin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,012
 5. admin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  626
 6. admin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  596
 7. admin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  564
 8. Albforumi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  493
 9. admin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  643
 10. Megg
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  3,589
 11. admin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  542
 12. admin
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,966
 13. Triumfi
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,242
 14. ilirjan
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  2,407
 15. Fioralba
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  6,448

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...