Trupi dhe Shëndeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.

 1. Mjekesi dhe Biokimi

  Organizmat e gjalle, funksionimi dhe proceset qe i mundesojne.
  Tema:
  36
  Mesazhe:
  559
  E fundit: Viruset qe shkaktojne kancer katsune, 5 Oct 2016
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. Alba Shehi
  Përgjigje:
  573
  Shikime:
  350,453
 2. Diavolessa
  Përgjigje:
  182
  Shikime:
  169,545
 3. Mjekimi me bime
  Përgjigje:
  63
  Shikime:
  108,783
 4. ^buster^
  Përgjigje:
  350
  Shikime:
  96,902
 5. rili
  Përgjigje:
  68
  Shikime:
  83,521
 6. Dua
  Përgjigje:
  150
  Shikime:
  83,089
 7. Raif
  Përgjigje:
  114
  Shikime:
  82,200
 8. Anavlore
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  72,853
 9. @d@
  Përgjigje:
  195
  Shikime:
  55,372
 10. Qielli
  Përgjigje:
  50
  Shikime:
  50,078
 11. lorigirl
  Përgjigje:
  69
  Shikime:
  46,976
 12. Raif
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  43,598
 13. eis
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  37,763
 14. Ida
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  31,676
 15. Raif
  Përgjigje:
  82
  Shikime:
  31,490

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...