Trupi dhe Shëndeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.

 1. Mjekesi dhe Biokimi

  Organizmat e gjalle, funksionimi dhe proceset qe i mundesojne.
  Tema:
  36
  Mesazhe:
  559
  E fundit: Viruset qe shkaktojne kancer katsune, 5 Oct 2016
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Valmir D
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  711
 2. Valmir D
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  867
 3. Dietologu
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  3,146
 4. Dietologu
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,155
 5. enton
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  2,323
 6. Universal
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,626
 7. Almaa'95
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  2,098
 8. eM
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  9,842
 9. Dreamer
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,492
 10. Balahk
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  2,240
 11. Djali Adoloshent
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  952
 12. Universal
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,339
 13. peson
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  27,855
 14. Universal
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,162
 15. Universal
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  824

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...