Trupi dhe Shëndeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.

 1. Mjekesi dhe Biokimi

  Organizmat e gjalle, funksionimi dhe proceset qe i mundesojne.
  Tema:
  36
  Mesazhe:
  559
  E fundit: Viruset qe shkaktojne kancer katsune, 5 Oct 2016
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,009
 2. Thamina
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,766
 3. Thamina
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  980
 4. Thamina
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  833
 5. Thamina
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,124
 6. Thamina
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  971
 7. Thamina
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,467
 8. Thamina
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  629
 9. Thamina
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  600
 10. Thamina
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  755
 11. Thamina
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,010
 12. Thamina
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  3,114
 13. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  517
 14. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  528
 15. Mystique
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  651

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...