Trupi dhe Shëndeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.

 1. Mjekesi dhe Biokimi

  Organizmat e gjalle, funksionimi dhe proceset qe i mundesojne.
  Tema:
  36
  Mesazhe:
  559
  E fundit: Viruset qe shkaktojne kancer katsune, 5 Oct 2016
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. admin
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  877
 2. Al-Punk
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  661
 3. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  628
 4. SNAP
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  2,853
 5. Balahk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  561
 6. SNAP
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  541
 7. SNAP
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  807
 8. Universal
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  645
 9. Dreamer
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,127
 10. SNAP
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,344
 11. ervisivv
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,157
 12. juljana
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  2,765
 13. moonlight
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  7,510
 14. Qielli
  Përgjigje:
  50
  Shikime:
  47,482
 15. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  3,196

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...