Trupi dhe Shëndeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.

 1. Mjekesi dhe Biokimi

  Organizmat e gjalle, funksionimi dhe proceset qe i mundesojne.
  Tema:
  36
  Mesazhe:
  559
  E fundit: Viruset qe shkaktojne kancer katsune, 5 Oct 2016
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. moonlight
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  9,159
 2. Qielli
  Përgjigje:
  50
  Shikime:
  50,587
 3. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  3,428
 4. scadarsko
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,764
 5. Raif
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  17,950
 6. scadarsko
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,812
 7. scadarsko
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  5,022
 8. isak
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,112
 9. Lisa
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,012
 10. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  501
 11. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  485
 12. scadarsko
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,527
 13. PaEmer
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  11,243
 14. Mystique
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  941
 15. Mystique
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  579

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...