Çaste loje

Diskutime tek 'Lojra te ndryshme' filluar nga blendiys, 18 Dec 2004.

 1. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Çaste loje

  Po sjell disa pamje nga loja e fundit qe kam luajtur....Call of Duty (prisja me mire).
  Pamjet nuk kane driten e duhur,me vone me mire.
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Loje te mbare /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 2. Redis

  Redis Forumium praecox

  Re: Çaste loje

  shume e bukur cod .. !

  counter strike steam !
  lamer!!! :goofy:
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 3. Redis

  Redis Forumium praecox

  Re: Çaste loje

  far cry loje fantastike !!!!

  [​IMG]
   
 4. Redis

  Redis Forumium praecox

  Re: Çaste loje

  [​IMG]
   
 5. Redis

  Redis Forumium praecox

  Re: Çaste loje

  Ja nje video...

  V I D E O LIVESTREAMING
   
 6. Redis

  Redis Forumium praecox

  Re: Çaste loje

  HALF LIFE 2

  [​IMG]
   
 7. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Re: Çaste loje

  Mua prape me pelqen kjo:


  [​IMG]


  Dhe kjo:


  [​IMG]
   
 8. Redis

  Redis Forumium praecox

  Re: Çaste loje

  [​IMG]
   
 9. fkvllaznia

  fkvllaznia Primus registratum

  Re: Çaste loje

  Ja loja me fantastike /pf/images/graemlins/tongue.gif
  jo si ato qe luani ju :lol: :tipsy:

  [​IMG]

  Hajt shendet e pare se jam duke luajtur :rockband: :rockband: :thumbsup: :wave:
   
 10. korn83

  korn83 Forumium praecox

  Re: Çaste loje

  /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. Redis

  Redis Forumium praecox

  Re: Çaste loje

  Shume e bukur kjo me rosa !! me kujtohet nintendo me pistolet .. !! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Çaste loje

  Operatin Flashpoint.

  [​IMG]
   
 13. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Çaste loje

  [​IMG]
  Perseri /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. b.k.

  b.k. Primus registratum

  Re: Çaste loje

  Me falni qe po dal nga tema po nje pyejte me ka munduar gjithnje:

  Ku ka humbur rinia shqiptare? /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 15. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: Çaste loje

  Pruzente eshte rinia po s'po ia shohim hajrin thuaj /pf/images/graemlins/laugh.gif Eshte bere pc addicted :sleep:

  Turp e faqe e zeze, goxha cuna :cry:

  PS: Ku i gjeni keto lojrat juve? I du dhe una :cool:

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Çaste loje

  :eek:
  Kush nga ju nuk ka lujt ndonjehere solitario tek Yahoo-ja? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: Çaste loje

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Çaste loje

  Gioventù bruciata /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: Çaste loje

  Dukesh ti nga avatari /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Çaste loje

  Me marrc pleshtat e mi dhe avatarit /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe