Çfarë duhet te kete me shume!

Diskutime tek 'Shqipëria.com' filluar nga Al-Punk, 3 Nov 2002.

1. Al-Punk

Al-Punk Still here

Çfarë duhet te kete me shume!

Kuptohet qe nuk mund te mendohet gjithcka, prandaj nese do donit te kishte dicka me shume tek shqiperia.com, ju lutem shkruajeni ketu dhe do mundohemi ta vleresojme si kerkese!

2. Blendi

Blendi Primus registratum

Re: Çfarë duhet te kete me shume!

Mand, une te kam shok. Por kete po ta them si i panjohur. Komplimente per portalin.

Neve qe jemi large na intereson jeta e perditshme ne shqiperi. opinionet tuaja qe jetoni atje, ne menyre qe te mund te vlersojme, permes jush, realitetin shqiptar.

Sa me pak Fatos Nano dhe Sali berisha, dhe sa me shume mendime te njeriut te thjeshte. Dhe kritike ndertuese, qe mendoj se ndihmon ne ndergjegjsimin e mases. Sondazhet popullore jane ide e mire.

3. Alba Shehi

Alba Shehi Primus registratum

Mua per vete me ka pelqyer ashtu sic ka qene.Pak me shume lajme te reja nga bota e kultures dhe ngjarjet e ndryshme qe zhvillohen ne Kryeqytet.(them Tiranen se aty ka edhe me shume jete sociale /pf/images/graemlins/wink.gif )

4. jona20

jona20 big bum bam...

do doja qe tek shqiperia.com kur te jepen on-line dretperdrejt emisione te ndryshme te arrijme te shikojme qarte.

5. briiigi

briiigi Guest

pak me shume volley behet??? /pf/images/graemlins/wink.gif

6. enton

enton Primus registratum

Sa kerkesa ke dhe ti briiigi apo e kam gabim shoku:)

7. Raif

Raif Primus registratum

Mjekesia Popullore me Baroja apo Barnishta ka bere qe shume njerez te semure rende, te shpallur nga ana e Mjeksise Shkollore te pasheruar, te sherohen ne kohe relativisht te shkurtur dhe ti qasen jetes normale si njerez te sheruar plotesisht apo te permisuar dukshem.

8. briiigi

briiigi Guest

Aman o shoqe, ca ti besh, kshu e kemi ne te moshave te vogla ... kemi kerkesa shume, po shpresoj te na i plotesojne /pf/images/graemlins/smile.gif

9. sleepingdreams

sleepingdreams Primus registratum

Edituar, Ky seksion nuk administrohet nga albforumi, kontakto me email nese te intereson diskutimi qe kishe nisur dhe qe eshte ezauruar ne nje teme te meparshme te forumit!!!

10. Al-Punk

Al-Punk Still here

Ndoshta me rihapjen e seksionit te mjekesise tek albforumi do te kete nje link per tek ky seksion nga shqiperia.com
    ose do bisedojme si mund te rregullojme dicka me te mire!
    flm per sugjerimin

11. el_che

el_che Primus registratum

O Mandi kur do ta mbarosh sitin o plak??? Se na lodhe fare, madje kur beje kurs ne nje vend (fatkeqesisht po identifikohem), te gjithe e pelqenin si sit. MAdje tani kur po jap une kurs, i them studenteve qe ta bejne nje sit si shqiperia.com
    Luje pra b... dhe mbaroje dreqin,,,,
    hahahahaha

12. el_che

O mandi por Partizani sikur fitoi me Lushnjen 3:1???
    Cjane ato qe shkruan???

13. Al-Punk

Al-Punk Still here

gabim shpejtesie,
    ke fillu me dhone msim dhe ti /pf/images/graemlins/smile.gif
    urime per mesimdhenien /pf/images/graemlins/smile.gif

14. Anasykaltra

Anasykaltra Primus registratum

-Mjekesi po jo ajo popullore se ta shpif!
    -Me pelqen dhe te flitet per supersticionin,inetpretimin e endrrave dhe shume gjera si keto dhe pse une nuk i besoj...
    -cudira!
    -Mode!

15. briiigi

briiigi Guest

aman o mono se me bere me zemer mua, thashe se humben prap mavrite /pf/images/graemlins/tongue.gif

16. el_che

rrofsh Mandi per urimin, mesim kam dhene gjithmone (desktop publishing) por tani kalova edhe ne webdesign, ta vodha pak profesionin, por nejse, se duam pare apo jo. here tjeter edhe sikur te humbi partizani ti veja fitore...

17. Antonjo

Antonjo Primus registratum

Pershendetje.. Siti shqiperia.com nuk ehste keq i lezetshem po ajo fletet e bardha ca dreqin ishte ajo spunonte mer Mandi prvova nja 4 5 persona hic

18. briiigi

briiigi Guest

o Antonjo, po sdo te thote qe te gjithe kan vene emrin aty /pf/images/graemlins/smile.gif . Psh une gjeta mandin, po akoma sjam regjistruar vete. /pf/images/graemlins/smile.gif

19. FALKO

FALKO Forumium maestatis

Ka mundesi te vihen edhe kenge shqiptare apo te huaja qe mund te degjohen on line , si tek Fajtori apo .... psh ?

20. briiigi

briiigi Guest

po perderisa jane atje, pse te shtohen, medoj se cdo faqe ka te vecantat e veta ...

Shpërndajeni këtë faqe