Çfarë duhet te kete me shume!

Diskutime tek 'Shqipëria.com' filluar nga Al-Punk, 3 Nov 2002.

 1. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  Normalisht (duke pranuar ndihmen qe i kane dhene MP3 apo RM muzikes shqiptare sot per sot),
  ato konsiderohen Ilegale dhe nuk kane te ardhme.
  Me perjashtim te ndonje evenimenti te transmetuar Live (shpresoj qe ne dhjetor te transmetojme Festivalin e Kenges, po qe duhen numeruar parate se kostoja e transmetimit eshte e larte), nuk do te kete mp3 apo rm e materiale te cilesuara ilegale tek shqiperia.com

  Si variant me i mire eshte shitja e CD-ve te muzikes. Do punohet per kete. :rockband:
   
 2. Tonig

  Tonig Primus registratum

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  Mandi, e vetmja gje qe do te doja te kishte eshte versioni i saj ne anglisht qe puna juaj te mos te ngelet e kufizuar vetem tek shqiptaret.

  Suksese,
  Toni
   
 3. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  shqiperia.com shpresoj te jete nje portal per shqiptaret... pra vetem ne shqip.
  Si projekt ne anglisht do te shohim krijimin e visitalbania.com, i dedikuar informacioneve per turizmin e shqiperise!
   
 4. ^SHIU^

  ^SHIU^ Primus registratum

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  te kishte me shume aktualitet ose emisione online me figure te qarte jo ashtu si kam pare ca video qe ngjajne me shume me foto te shpeshta,videoklipe kengesh,lajme me figure,ndonje gjo te lezetshme e keni parasysh...
   
 5. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  sleepingdreams roflmfao
  :thumbsup:
   
 6. a_maliqi

  a_maliqi Primus registratum

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  mbase kerkesa e vetme do te ishte perfshirja e ngjarjeve nga Kosova dhe Prishtina. Me pelqyen jashtezakonisht fotot nga Tirana... vetem perpara!
   
 7. engjelli

  engjelli Forumium praecox

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  mando ckemi! /pf/images/graemlins/smile.gif
  faqen e ke yll fare /pf/images/graemlins/laugh.gif
  veçse mos fut gjera kur si ke mbaruar akoma se i zhgenjen robt
  (si pershembull: Muzike CD, Dergoni Email dhe lule.) :smash:
  dhe.. mandi faqja po behet akoma me e madhe dhe vizitohet shume...
  aty ku une dua te dal eshte qe faqen punoje me dike jo vetem... [​IMG]
  neqoftese do te eci dhe behet akoma me e madhe...
  ciao :thumbsup:
   
 8. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  nuk besoj se do shihni Lule tek shqiperia.com per castin,
  po Libra, CD, Souvenire te tjera shqiptare do shihni shume shpejt!

  Fabi vogel flm /pf/images/graemlins/smile.gif do te therras ndonje dite per ndihme
   
 9. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  Nese nuk je Fabi qe njoh, injoro fjaline e fundit, flm per sugjerimin!
   
 10. engjelli

  engjelli Forumium praecox

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  ai jam aii... fab mistreci /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. neo2002

  neo2002 Primus registratum

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  Faqja eshte shume e bukur edhe informative . Une e kame bere rutine qe te pakten 1 here ne dite ta vizitoj.
  Ne rezolucion te larte 1280x1024 ka nje problem ne menune e siperme (duket si dy pjese te ndara nga nje hapsire boshe).
  Sa per kuriozitet "e programon vete kete faqe apo perdor ndonej portal PHP ??"
   
 12. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  Pervec direktorise se Faqeve (phplinks.org) nuk eshte perdorur asnje script i huazuar.
  Dmth cfare jane te tjere scripte PHP jane te bere per shqiperia.com (ne staf ben pjese dhe nje programuese, Julia Hoxha qe gjej mundesine ta falenderoj per FBSH).

  Per dezajninnuk e kemi pare ate prob, megjithese ka nje prob tjeter kur shihet me Opera Browser. Sapo te rregullohen nja dy sherbime dhe do rirregullohet dhe dezajni
   
 13. Guest

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  teresisht jashte teme, kliko tek chit chat
   
 14. enton

  enton Primus registratum

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  Mando dhurata per Vit te Ri du un ka falas:)
  Urime per Dyqanin on line.
   
 15. roland

  roland Primus registratum

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  o mandi
  ore po ca artikuj me kohor per kombetaren te keqen vellai na rregullon dot ca.
  gjithashtu per lojtaret e kombetares
  Po per kategorine e dyte behet gje meqenese eshte dhe tomorri aty sivjet??
  c.u.
   
 16. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  /pf/images/graemlins/smile.gif me shume sport dmth /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 17. briiigi

  briiigi Guest

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  me shume volley???
  PLSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
   
 18. briiigi

  briiigi Guest

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  Mand, shume nice dyqani!
  mund te shtosh te lutem dhe Albumin e rovena Dilos ke Music CD ?
  Also... some more sport /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 19. enton

  enton Primus registratum

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  Mandi me gjej librin "Mashtrimi i madh" ne shqip dhe vere ne dyqan se dua me e ble(serios)
   
 20. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  ok /pf/images/graemlins/smile.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe