Çfarë duhet te kete me shume!

Diskutime tek 'Shqipëria.com' filluar nga Al-Punk, 3 Nov 2002.

 1. Ema

  Ema Goddes

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  CHEK PM MANDO :smash: :smash: :smash:
   
 2. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  Ema e kam check dhe do i shtoj ato gjerat qe me ke nisur /pf/images/graemlins/smile.gif flm

  Silenc dhe briiigi, po i blete brenda dt 3 ato gjerat qe kerkuat .. do keni dhe nje flamur /pf/images/graemlins/smile.gif ne te kundert humbisni flamurin /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 3. enton

  enton Primus registratum

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  FLamuri me leka apo pa leka ehste. se mos e ka TVSH ky dyqani jot te larte hahahaha.
   
 4. enton

  enton Primus registratum

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  Ore mandi po ci ke bere ketij dyqanit mer. Nje mal me dokumenta duhej te mbyshja shyqyr sme pyeten edhe emrin e infermieres se maternitetit kur linda. Ok aj pra paca doren e mbare edhe na e dergo ate librin, megjith flamurin megjithese kjo data e kompjuterit tim thote 4 pa fiks zere se eshte 3 e 59 lol.
  .........................................
  Briiigi po ti shoqja cfare bleve? Edhe shiko haroje kete dyqan se i lame lekat ketu (bej shaka)
   
 5. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  Enton megjithese data po shkon 5 ketu tek une ... po e vendos dhe nje flamur ne porosine qe do besh (me dt 5 dmth hehe).

  Ato informacionet qe ploteson jane te gjitha qe shfrytezohen me pas. Psh ne castin e pageses e ke gati adresen per te zgjedhur.

  P.S Po libri ia vlente ama /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 6. briiigi

  briiigi Guest

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  une nuk bleva gje /pf/images/graemlins/smile.gif ma solli mami CD para mandit /pf/images/graemlins/tongue.gif
  lol, skam Credit Card ore /pf/images/graemlins/frown.gif ca te bej une i ziu /pf/images/graemlins/frown.gif duuu flamuuuuuuuuuurrrrrrrrr
   
 7. briiigi

  briiigi Guest

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  o mono, po per i top volley si i behet?
  e kam seriozisht /pf/images/graemlins/frown.gif mundesisht me firmat e kombtares /pf/images/graemlins/wink.gif hihihihihiih
   
 8. enton

  enton Primus registratum

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  Papa ky na beri dhe borxhlinj tani lol

  Persa i perket librit Mandi. "Ne dime ate cka ata duan qe ne te dime" besoj me kupton. Si thua ti ka mundesi qe nga nje boing 747 mos mbetet as edhe nje vidhe e vetme ?????? lolol

  Shoku tim briiigi ke vendosur me ngrit skuader voleibolly? lol
   
 9. briiigi

  briiigi Guest

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  hehheh Nje the ... 2 e me shume ... te gjithe hollanden te luaje volley do e bej /pf/images/graemlins/smile.gif ( a thu se nuk e kan sport kombtar kta /pf/images/graemlins/tongue.gif )
   
 10. enton

  enton Primus registratum

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  hahaha imagjino Briiigi trainiere [​IMG]

  Mandi sa vonohet dergesa?
   
 11. engjelli

  engjelli Forumium praecox

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  ore... po keto komente pse si shkruajtet tek tema Dyqani Virtual? :confused: :confused: :confused:

  shkruani atje se e late ate teme boshe... :smash: /pf/images/graemlins/frown.gif

  mandi tek "Te tjera" ver me shume personazhe..
   
 12. olti

  olti Neo

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  Do ishte e mundur qe kete skecin "skandaloz" me Papen te kishim mundesine ta shihnim ketu tek shqiperia.com: Mqs u be gjithe kjo zhurme kemi pak kuriozitet ta shohim vete, pastaj dhe me thane qe ka qene shume e lezetshme si skene:
   
 13. engjelli

  engjelli Forumium praecox

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  e ke tek shqiperia.com /pf/images/graemlins/wink.gif
  shkarkoje /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 14. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  Me keni knoq sonte me ato fotot e Rivjeres,Pogradecit edhe te Vitit Te Ri.Hallall jua boft zoti /pf/images/graemlins/wink.gif

  Ps-Sikur te kishte ene noi album per Durresin si ai i Poradecit do me nxirrte mallin /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 15. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  /pf/images/graemlins/smile.gif Do kete edhe per durresin, po dhe ju durrsaket (apo dhe te tjere), nese keni foto te qytetit tuaj mund ti nisni me email qe te vendosen ne Galerine e fotove
   
 16. engjelli

  engjelli Forumium praecox

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  o mando po programe (kompjuteri CD) do vihen aty?
  me te lira kuptohet /pf/images/graemlins/wink.gif

  Pershembull:
  Adobe Photoshop 6.0 ne suedi bente 1000$ ti vere ne shitje me 50$ me CD, 30$ pa CD, (jam i sigurt qe ta blejne te gjithe /pf/images/graemlins/laugh.gif )
  Pa CD i bie qe te instalohet online mbasi ve credit card. /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 17. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  Fabi nuk do te kete produkte pirate ne shqiperia.com.

  CD e programeve qe thua kane ate cmim sepse jane origjinale dhe respektojne punen e staffit qe i ka ndertuar. Nuk do te kete CD te kopjuara dhe te rishitura me cmim te lire /pf/images/graemlins/smile.gif eshte pirate dhe kundrejtcdotedrejte autori.

  Te gjitha produktet ne dyqanin e shqiperia.com jane produkte te blera nga shtepi diskografike apo shtepi botuese me te drejta te plota mbi CD qe tregetohen.
   
 18. engjelli

  engjelli Forumium praecox

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  :smash: OK :thumbsup:
   
 19. ONi

  ONi Forumium praecox

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  Mand gjej gjej ca foto nga Erseka, Korca /pf/images/graemlins/smile.gif he se na do na e besh zemren mal /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 20. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

  Re: Çfarë duhet te kete me shume!

  Po he bre lalke se u kenaqem me Poradecin /pf/images/graemlins/tongue.gif

  Ps-Mone une s'e hap dot ate Radio Ateden(live dmth).Seç me thote RP per CPU-ne time.Do e kem vetem une valle ? :rolleyes:
   

Shpërndajeni këtë faqe