Ç'fare do ti thonit...

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga Lisa, 26 Jul 2016.

 1. Haribo

  Haribo Forumium maestatis

  @Lisa shpirt


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  Lisa likes this.
 2. Linux

  Linux think different

  I them kti diellit ta uli pak ritmin, se skena tgjithe pishina ke shpia
   
  TinkerBell and Strategu like this.
 3. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Ku i ke dylbit mor kopuk ne kto kohe na duhen mi kalo dhe mu nai her
   
 4. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Haribo likes this.
 5. Haribo

  Haribo Forumium maestatis

  Last summer :( this year nope
   
  Last edited by a moderator: 12 Jun 2017
 6. Strategu

  Strategu Oldschool

  Do i thoja kesaj siper ti beje te fala shokut.
   
  Last edited by a moderator: 12 Jun 2017
  Haribo likes this.
 7. Hope

  Hope dans ton coeur

  Sweet dreams.!
   
 8. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Do i thoja, ughmm asgjë hiç!
   
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  do t'i thoja... me ndihmo mos te te them asgje, ma mbyll gojen me nje puthje!
   
 10. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Une asnjehere nuk i vleresoj njerezit nga pamja,i vleresoj ne menyren sesi me bejne te ndihem mire apo keq..
  Ti ben pjese tek ndjesia e mire ,e qete :):)
  Flm:)
   
  TinkerBell, joetisti_ and Strategu like this.
 11. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  Ne mes mijera yjesh ,mijera endrrash dhe ngjyrash,ndaloje kohen, ndjeje se si universi te perket,na perket.Lumturia eshte spiralja qe lidh horizontet e largeta ku hapsirat s"kane dimensione.
   
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  do t'i them... ai qe pa gishtin kur tregonte henen, isha une.
   
 13. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Qe te perqafoj @Aki
   
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  i them... deshira kapet nga koka, jo nga bishti.
   
 15. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Mirmengjes :)
  Te dergoj perqafime pa fund..Buzeqeshjen time..
  Mengjese te bukura te presin ty dhe mua :)
  Mire se vjen ne SHPIRTIN tim ::)
   
  joetisti_, TinkerBell and Strategu like this.
 16. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Na mellengjeve
   
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  do t'i thoja... te ishe gjykatese, sa do ta denoje veten qe me ke denuar mua?
   
  Haribo and TinkerBell like this.
 18. Linux

  Linux think different

  Pse duhet t'i them une te me thot ajo po deshi
   
  joetisti_ likes this.
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po asaj i vjen turp. Thoja ti i pari ! :p

  (tema)
  pse?
   
 20. Linux

  Linux think different

  Pse apo se jam me i vogel ?
   
  joetisti_ likes this.

Shpërndajeni këtë faqe