Ç'fare do ti thonit...

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga Lisa, 26 Jul 2016.

 1. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

  I MISS YOU...
   
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  do t'i thoja... kujt t'i thoja?
   
 3. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  Do ti thoja ..... kurrë nuk kam dëshiruar vëmendje, deri sa shijova tënden ;)
   
  Chrono_Crusade likes this.
 4. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  Jam bosh,asnje mendim nuk me lind.
  Je shuar ne nje bardhesi pa fjale pa ndjenje .
  Je shuar ne nje bardhesi te vdekur.
  E frikshme!
   
  Hope and TinkerBell like this.
 5. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis

  Mos u largo!
  Rri se me ty jam vetja,pa asnjë ngardhëleshje hipokrizie,ironie,mashtrimi.
  Ta hap shpirtin tim si bora në një fushë,por ma trajto mirë.
  Me ty monologoj orë të tëra.
  Habitem pse thojnë se të kan frikë o VETMI ?
  Sapo të ikësh ti(të zhytem në gjullurdinë e ditës) më ngjan vetja sikur po shoh shfaqje cirku .

  Këtu në mes malesh të moçëm sa vetë toka ne tre pa frymë,ndoshta ngjyrë light grey të vdek.
   
  Chrono_Crusade and TinkerBell like this.
 6. Frankenstein1585

  Frankenstein1585 Forumium praecox

  Mos u lodh shumë se kush të duron në darkë! :p
   
 7. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  I sheh netet si shpalosen neper syte e tu?! Hena ndricon vaket dhe yjet si te fshehur rrine.Valle kjo nate ne mes nesh ,a do zbardhe?!
   
 8. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

  -Fike cigaren mbi doren time?
  -Cfare?
  -Fike cigaren te dora ime. Dua te
  me mbese nje shenje nga ti.
  -Mos u cmende gje? Te dhemb.
  -Jo, ta them un cfare dhemb.
  Dhemb te presesh nje mesazh cdo
  dite, qe nuk vjen kurre. Ti fiksosh
  syte per ore te tera te celulari qe
  nuk bie. Dhemb te shkoj te fle
  duke menduar se cfare do jesh
  duke bere ti. Dhemb kur mendoj
  qe mund te flasesh me nje vajze
  tjeter, qe eshte me e bukur se
  une. Dhemb kur di qe s'do jesh me
  mua gjithmone. Do me dhembi e
  do me beje keq me shume kur te
  jete ftohte dhe nuk do mund te te
  perqafoj, kur te jem e lumtur dhe
  nuk mund te ta them arsyen pse,
  kur te kem nevoj te rri me ty dhe
  atehere mes lotesh do filloj te
  shoh fotografite tona. Do me beje
  keq edhe kur ne nje nate vere te
  shoh qiellin plot me yje dhe do
  me duket sikur te kam prane meje.
  E di, e di qe me ke bere keq dhe do
  vazhdosh te me besh akoma,
  prandaj fike ate cigare mbi doren
  time sepse dua te te kujtoj
  gjithmone, qe pavarsisht gjithe
  dhimbjes qe ndjej, une te kam
  dashur, te dua.
  Pavarsisht gjithckaje.. ja vlejte
  Zemer
   
  TinkerBell and Passion- Al like this.
 9. _Lushi_

  _Lushi_ Primus registratum

  Po ta ket bibilushin te vogel dhe 20 cigare te fiki mbi doren tate nuk ja vlen
   
 10. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Këtu jam... :)
   
  Passion- Al likes this.
 11. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Ca thu
   
 12. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  Mijera galaksi shetis ,neper to pushoj gjate.
  Tani kthehem perseri te te gjeje, pas nje pushimi te gjate.
   
  Hope likes this.
 13. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 14. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Ehhh , hiç mos u çudit :p
   
 15. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Do i thoja @DarkBlonde , më bëhet qejfi që qenke këthyer :)
  Na kishe munguar.
   
  Artin and DarkBlonde like this.
 16. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Njerzit si ti e disa te tjere me detyruan te kthehem prap :*
   
  Artin and TinkerBell like this.
 17. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  paske detyru njerez te vijn ktu prap mi, skam ca te them kujtova se ishe fshi
   
 18. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Asgjë nuk është me detyrim , e sidomos një Forum :)

  Tema : Të shkon shumë , ky gjumi letargjik.
   
  Rimseb10 likes this.
 19. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

  e o mendja perverse e
   
 20. Hope

  Hope dans ton coeur

  Lock eyes with me so I can see into your soul,
  Press your lips against mine so I know your taste,
  Lay naked with me so I know your insecurities,
  Sing a song to me so I know the tune of your heart,
  Dance in the rain with me so I know your every move,
  Marry me, so I know you're all mine!
   
  Alivia and Chrono_Crusade like this.

Shpërndajeni këtë faqe