Ç'fare do ti thonit...

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga Lisa, 26 Jul 2016.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Te dua SHUME,
  Kam menduar.
   
 2. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Do kisha dashur te kishim pasur me shume kohe!
   
 3. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Le te bejme sipas menyres tende,mjafton per mua qe te mbaroje sipas menyres time.
   
 4. Frank

  Frank Forumium maestatis

  fundi eshte i hidhur gjithmone, nuk rendesi se si perfundon!
   
 5. bobo

  bobo marksist-enverist

  e dashur sa me je trashur, kur ishe ne shkolle ishe me e holle.
   
  Airbourne likes this.
 6. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  E preke boshllekun brenda teje,u zhyte deri aty ku ska ajr?! Dil tani ,ka mijera pranvera qe po te presin rreth e cark.
   
 7. Missy

  Missy Forumium praecox

  Do I thoja asgje


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 8. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 9. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 10. Aki

  Aki Paint It Black

  me dy here squhet, duhet 3 here te ma thuash emrin :p
   
  Airbourne and Mystique like this.
 11. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

  @Aki moj , si je ?
   
  Airbourne likes this.
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Si ta keshe deshiren.....baby.
   
 13. Aki

  Aki Paint It Black

  Chrono_Crusade likes this.
 14. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

  A lum si ti mi goc, ja arrite kesaj dite :D
   
  Aki likes this.
 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Do ti thosha nje femaRUCEJE qe..... firmen e saj ja u dedikon.....maskuleve ke shpia ose shoqit!
   
 16. gurax

  gurax Pan ignoramus

  "Ti ke marre persiper te me prishesh dhembet mua!"
  "Ua, pse?"
  "Se je me e embel se sheqeri."

  :D
   
  Lisa likes this.
 17. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  Ka nje kohe lodhje per cdo kend.Mendoj qe dhe une u lodha duke thene,shkruar dhe filozofuar.Tani dua vetem te ndjej.Te ndjej pa shkruar pa folur ,pa menduar asgje ,pervec se te ndjej...
   
 18. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  Buzeqesh per ate qe ke inat,
  Lufto per ate qe do !!!
   
 19. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  I flitet qetesis?
  Nese po, do i thoja;
  Ejjj mire se erdhe!! :)
   
 20. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kjo sperben problem ASPAK tek mua.Sepse GENIN e SAJ nuk e genjej dot.Genjej veten,por per BACILE eshte e komplikuar.
   

Shpërndajeni këtë faqe