Ç'fare do ti thonit...

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga Lisa, 26 Jul 2016.

 1. Artin

  Artin Papirus rex

  Nuk kam çakmak, shok, se nuk e pi cigaren.
   
 2. snatch

  snatch Dictum Factum

  Gjithmone ta mbash nje shoku,edhe pse nuk e pin!
  Klm
   
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  mos thuaj gje !
   
 4. DaNoCi

  DaNoCi Primus registratum

 5. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

  You are fading...
   
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  me mire nje ti, sesa ti pa ty.
   
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Из песни слов не выкинешь.

  На ошибках учатся.

  CHAPEAU.

  0071-9_taupe_1_.jpg
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ato qe i kane thene GJIGANDET PARA meje(me te vockel).

  Non c`era bisogno di.....kqyrime,LLAPAQENERIRA,gjeste dhe kontakte.....solamente il PURO stare INSIEME.

  GOETHE......KY.  PS....kishin gjetur te liqeni nje femer te vrare me.....GURE.

  KOMB....IMBECILE.
   
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Se mos m`bohesh ne ti si kto......................FEMARUCET ZHGARRAVINA ne trojet tona.
  Ste kuptova Bourne!!!!
  Aq me mire....HAJDE ta KAFSHOJE pak veshin.

  Hihihihiihi....ca i MIL je.
  NATYRISHT....por vetem per TY.

  PS:....PRANVERE TANI...DIELLI te NGROH,dhe.....................po i FUSIM i gjiro.

  Tungi.
   
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  mos e lere soben pa dru, se dimrit me mire te rrish pa mua, sesa pa zjarr...
   
 12. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Asgje vec te jete mire
   
 13. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

  "Muore solo un amore che smette di essere sognato." Pedro Salinas

  Ho smesso di sognare...
   

Shpërndajeni këtë faqe