Ç'fare do ti thonit...

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga Lisa, 26 Jul 2016.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  bli mire te te dale cka te hyri [kon. me mire nami sesa syri]
   
 2. Hope

  Hope dans ton coeur

  Na le me prit all weekend nuk erdhe hiq :(
   
 3. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Na munguan ftesat... xP
   
  Hope likes this.
 4. Hope

  Hope dans ton coeur

  Pret dhurata :p
   
 5. abs

  abs nuk e di...

  shko n'shpi :D
   
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Po i them njëherë e mirë, nuk jam Babagjyshja unë :p
   
 7. abs

  abs nuk e di...

  Po i them, me gezon me shume fakti qe je mbesa e tij :p
   
 8. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Mka marre malli per ty...
   
 9. Hope

  Hope dans ton coeur

  Nuk fjeta gjum tan naten tut pa anderr :p
   
 10. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Provo një Zolpidem (tableta) , dhe je rehat :p Kështu i them.
   
  Hope likes this.
 11. Hope

  Hope dans ton coeur

  Jena t'ri imagjino kur t'plakna:p
   
 12. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Fillo, e kujdesu për veten me kohë :p Kështu i them.
   
  Hope likes this.
 13. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Per mua je okay...

  Kte problem nuk e zgjidh dot....te VETMIN!!!!
   
 15. Hope

  Hope dans ton coeur

  Sna gatuve asihere :p
   
 16. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Pse vallë, je kaq llups :p Kështu i them.
   
  Hope likes this.
 17. Hope

  Hope dans ton coeur

  Do i thoja u dobsume keq :p
   
 18. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Syri që nuk sheh.... vështirë që beson :p i them dmth.
   
 19. Hope

  Hope dans ton coeur

  Duhet mem besu ,,,, I them mem ble mish joooooo sallada :p
   
  abs and TinkerBell like this.
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  plakes [mundesisht 20 vjecare] te vitit te ri:
  kete vit dua te me sjellesh nje cope leter qe te te shkruaj. Se leke gjej vete ! :p
   

Shpërndajeni këtë faqe