Çfare e terheq rinine e sotme me shume ???

Diskutime tek 'Rrjeti i Studenteve Shqiptare ne Bote' filluar nga hEEbiE_jEEbiEs, 21 Apr 2003.

 1. hEEbiE_jEEbiEs

  hEEbiE_jEEbiEs Primus registratum

  Çfare e terheq rinine e sotme me shume ???

  Si thoni juve ??? /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 2. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Çfare e terheq rinine e sotme me shume ???

  Parate dhe te bejne jete qefi. Diskotekat, makinat lluksose...sex.... Te bejne c'te dojne pa pyt njeri.

  (Keshtu e menoj una )
   
 3. Guest

  Re: Çfare e terheq rinine e sotme me shume ???

  boh
  une si pjese perberese e rinise me pelqen vetem SEX /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. Djalepopulli

  Djalepopulli Primus registratum

  Re: Çfare e terheq rinine e sotme me shume ???

  Gjeneral miredita. Po ku je mor djale?
  Shkrove dy-tre rreshta dhe ike ne mehalle.
  Na e thave syrin na ke harruar fare.
  Pse nuk me pergjigjesh tek A. Nderkombetare.

  Deri dje ti mallkoje e shaje Ameriken.
  Ndaj une sot s’te le. Ta kam bere priten.
  Kthehu e pergjigju ne’e mban veten BURRE
  Te pres deri neser (Sot eshte e merkure)

  Ne ke qejf per sex. Me fal more djale
  Se vajzat proletare, E di se jane si “ngjale”
  Kur ke qejf per sex. Te hiqesh Komunist
  Eshte njesoj si lahesh vetem ne plazh “nudist”

  Jam dhe une i ri dhe hiqem “Liberal”
  Kur me merzitet peshqit dhe dua ndonje “ngjale”
  Se te them te drejten vec ne demostrat per paqe
  Gjen “ngjala” te lehta me bythe si veze pate.
   
 5. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Çfare e terheq rinine e sotme me shume ???

  Seksi dhe paraja!

  Osht prish ky brezi ri fare vallai. Perpara rinin e terhiqte rakia. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. hEEbiE_jEEbiEs

  hEEbiE_jEEbiEs Primus registratum

  Re: Çfare e terheq rinine e sotme me shume ???

  Hahahahahahaha :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
   
 7. Guest

  Re: Çfare e terheq rinine e sotme me shume ???

  Djale populli une nuk ika
  Por nje dite desh em ra pika
  Sapo hyra ne diskutime
  Me doli kundra dhe gruaja ime

  Skam ndermend te bejme llafe
  Se une sjam koqe kanari
  Por ti mos e vrit shume trurin
  Prit pak sa te vije behari

  Ketej nga anet tona
  Ka dale nje kenge per ty
  Mos ja fut rroma pertoma
  Se njeri ste shef me sy

  Ti fole per proletare
  Edhe vete se di se kush jane
  ja ta them une o DjalPopulli
  Me ne ske se nga ja mban

  Ti na the se do te lahesh
  Nudo,apo pa breke fare
  Ik Djalepopulli se pastaj
  Po ta fusin ndonje cigare

  Ne proletarete shpikem plazhin
  Se detin aty e kishit
  Por mbretit kukudhi Zog
  Ia kishte zene rrota bishtin

  Une me ato tema
  tek A.Nderkombetar
  As nuk vij as nuk shkruaj
  Se nga qejfi me doli fare

  Une me ty maksimumi
  Mund te dal ne nje debat
  Po ti duku o burre i dheut
  Se une kot ste hyj ne hak

  Prandaj po deshe debat
  me shkruaj ne nje e-mail
  albaunion@yahoo.com
  Edhe pastaj prit se te them vete /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. Djalepopulli

  Djalepopulli Primus registratum

  Re: Çfare e terheq rinine e sotme me shume ???

  Gjeneral pa grada, miresevjen ne kuvend
  Te lutem fol me rradhe, shto edhe ca mend
  Sot kur te lexova shpirtin me kenaqe.
  Sepse me ne fund e mbushe plot nje faqe.

  Keshtu te me shkruash edhe kur me shan
  Se une vargje dua dhe kur s’jane tamam
  Se ne e kemi zakon ketu ne Amerike
  Ke te drejte fjale, mund te shash pa frike.

  Po pse me merzitesh mor djale a s’me thua
  Te te shkruaj shqip me pelqen mua
  Ke mendimet tende burre ngrihu dhe mbroji
  Une kam mendjen time ndaj me ty luftoj

  Por nejse nga tema jone shume larg shkove
  E kishim “cfare do rinia” dhe jo cfare lexove
  E kishim cfare ne bote ne kemi pengese
  Qenke I martuar? Me fal per kete ngaterrese.

  Por nuk je me i rri, kur je i martuar
  (Pac jete te lumtur gjithmone i dashuruar…..)
  Por kur martohesh, te hidhet kulari
  Ben vec pune dhe shtepi, nuk del nga qilari.

  Behesh burre i urte, nuk shkon lule me lule
  Se po te pa gruja ti shkul ato tule
  Une jam i ri kete kam thene e pranoj
  Mbase jo KAZANOVA por vajzat i shijoj

  Dhe them te verteten, kur shkoj ne kuvend
  Dhe kur kam te drejte, flas gjithmone me mend
  Jo si ti zotrote qe permend gjitfare turli
  Proletare e zog , pa han e kufi.

  “Rinia” eshte tema “cfare deshiron”.
  Seks, para dhe qejf te gjitha i pranon
  Pot ti nuk hyn ketu ne kete temen tone
  Ik se po te pa gruja Bil… ta shkurton
   
 9. ezy

  ezy Primus registratum

  Re: Çfare e terheq rinine e sotme me shume ???

  sex,drugs,rock&roll...PARTYYYYYYYYYYYYYYYYY.. . :devil:
   
 10. Guest

  Re: Çfare e terheq rinine e sotme me shume ???

  Ne mesnate bente shkopinj Aliu
  Dhe betohej se do rrihte Masarin
  Ne mengjes i thyente shkopinjt i ziu
  Dhe ndizte menduar zjarrin
  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. hasa

  hasa Primus registratum

  Re: Çfare e terheq rinine e sotme me shume ???

  Me pelqen me shume studimi se me bente ndihem gjithnje e me shume me te ditur, mendoj se te njejtin hap duhet te ndiekin te gjithe te rinjt shqipetare se fundja per kete kemi ikur larg e shohim njerezit tane 1 here ne vit. Dhe varet ne fakt se po te rrish tere diten ne rruge do kerkosh te besh gjerat e rruges e po te shkosh ne klub nate normale qe sex do duash , me vjen keq per djemt shqipetare se jane koqe dembelash e nuk e kuptoj se nuk e besoj te jene miliardera apo nuk e di se cfare se vijme nga nje vend komunist, po shume gjera harrohen kur shkon jasht, harron nga e ke prejardhjen /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 12. Kur me Kafshon te Gervish

  Kur me Kafshon te Gervish Primus registratum

  Re: Çfare e terheq rinine e sotme me shume ???

  gjithçka qe esht e bukur dhe veçanerisht parat
  qe te ket mundsi te bej sa me shum qefe :goofy: :goofy:
   
 13. romeo

  romeo Forumium maestatis

  Re: Çfare e terheq rinine e sotme me shume ???

  shumicen e te rinjeve te sotem i terheq ajo enderra per te bere leke pa u lodhur dhe pa vuajtur. Leku eshte deshira e pare, pastaj vijne me radhe te tera ato te tjerat. /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 14. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Çfare e terheq rinine e sotme me shume ???

  Hoby im eshte te bej qejf!
   
 15. roald

  roald Primus registratum

  Re: Çfare e terheq rinine e sotme me shume ???

  gjithmon siper éééééééééééé
   
 16. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Çfare e terheq rinine e sotme me shume ???

  Varet!Pastaj bota rrotullohet!Dhe me te edhe neve!
   
 17. mostro

  mostro Putraku

  Re: Çfare e terheq rinine e sotme me shume ???

  segat mentale /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: Çfare e terheq rinine e sotme me shume ???

  Kompjuterat, bota virtuale, gjithcka qe nuk eshte realtiet :mad:
   
 19. Guest

  Re: Çfare e terheq rinine e sotme me shume ???

  SEKSIIIIIIIIIIIIIIIII :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
   
 20. Admir

  Admir Forumium maestatis

  Re: Çfare e terheq rinine e sotme me shume ???

  Rrumuja! /pf/images/graemlins/tongue.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe