Çfare ju ka merzitur sonte?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Lisa, 21 Feb 2015.

 1. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Mua me 'merziti' ose me sakte me preku ky sms nga nje vajze 18vjecare nga Kosova
  ges'cheeee
  moos me marto nan se ende nuk jam rritur..ku dreqin te shkoj femijerin pa e ditur,si ti them te dua dike qe e urrej si ta puth dike ku fare nuk e ndjej..te gjth keta dasmor pse kajn ardhur sot,te gjith luajn e qeshin vetem un derdh lot,pse asht jeta e padrejt askush sme ka than pse moj nan e dashur pa pyetur me ke dhan...ktheji prapa krushqit mos me thauj te shkoj,me fal nan ste kam than por un tjeter dashuroj,si ste vje keq qe bija jote jam dhe ne trupin tim gjakun tand e kam...pse moj nan e dashur e ke zemren gur Zoti le ta fal se un smundem kurr,me fal dhe ti i dashur se spata fuqi te luftoj por te betohem se pos teje tjeter s'dashurojj..nese sjam e jotja e askujt sdot jem ne zemren time vetem emrin tand do ta kem,do te shkoj me vdekjen se ajo me shpeton por te lutem tiii mos qaj se vetem ty te dashuroj..te gjth keta dasmor le te vin ne varrim tregoju tii te gjithve se ishe shpirti im.....te duaaa deri ne vdekjeeee kussss
   
  Agjenti_007, Wishmiss, SNAP and 2 others like this.
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Qenka MMS
   
 3. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  loool..
  mendoj qe vlen per te vene ne dukje nje realitet te prape :(
   
 4. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Sinqerisht sme bind ai sms* :)
   
 5. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  sms?
  Arsyeja?
   
 6. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Me duket dicka e sajuar
   
 7. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  E quajta une mbase "sms" sepse ishte POSTIM ...e lexova diku e me preku ne fakt :(
   
 8. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  E sajuar?
  Mbase e krijuar nga nje gjendje shume e renduar emocionale...
   
 9. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Atehere ndryshon puna ..
   
  Lisa likes this.
 10. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  :)
   
  Dreamer likes this.
 11. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  ty te ka merzitur dicka sonte?
   
 12. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Per fat jo :)
   
  Lisa likes this.
 13. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Sa mire
  Keshtu qofsh perhere :)
   
  Dreamer likes this.
 14. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Asgje sme merzit, as ndonje tip si ka shancet ...
   
  Lisa likes this.
 15. Black_Rose

  Black_Rose Forumium maestatis

  shi sa genjen :p, mbeti duke postuar gri gri gri thot qe nuk esht i merzitur :p.
   
  Lisa and Hektor12 like this.
 16. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Sa mire i ndiqke, por gri eshte as mish as peshk per mua normal dmth
   
  Lisa likes this.
 17. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Vetja ime....
   
 18. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Si shum e gjate kjo SMS si hartim:D
   
  Lisa likes this.
 19. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Asgje sme ka merzit... thjesht lodhur nga java e gjate
   
  -Zana- likes this.
 20. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Ja edhe Mua Asgje , si kto djemte lart edhe une jam e veshtire si tip ... Nuk jua jap shansin te me merzisin .
   

Shpërndajeni këtë faqe