Çfare ju ka merzitur sonte?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Lisa, 21 Feb 2015.

 1. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  S'më flehet se flejta mbasdite:D
   
  joetisti_ and Solaris like this.
 2. Balahk

  Balahk Locus omnem

  u merzita se nuk me zene i uruari
   
  agim40 likes this.
 3. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

 4. Balahk

  Balahk Locus omnem

  :furious::furious::furious:
   
 5. agim40

  agim40 Valoris scriptorum


  Rri si unë... tërë natën pa gjumë....:)
   
  Balahk likes this.
 6. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  :duhan::duhan::duhan::duhan:
   
  Balahk likes this.
 7. Balahk

  Balahk Locus omnem

  te kisha ndonje shoqe,do ishte nate e bukur,por merzitem qe nuk e kam :(
   
  agim40 likes this.
 8. Balahk

  Balahk Locus omnem

  :lojacak::lojacak::lojacak::lojacak:
   
  Solaris likes this.
 9. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  sa të shkoka cigarja
   
  Solaris likes this.
 10. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

 11. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  edhe unë :lumtur::lumtur::lumtur:
   
  Solaris likes this.
 12. Balahk

  Balahk Locus omnem

  :duku::duku::duku::duku::duku:
   
  Solaris likes this.
 13. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  :ninxha:
   
  Balahk likes this.
 14. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  IMG_20150722_202456.jpg
  Sot ka fryre era e paska bere dem :( :(
   
  joetisti_ and -Zana- like this.
 15. katsune

  katsune cherry blossom

  parashikuesit e motit qe luajne me ndjenjat tona...
   
  joetisti_ likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nje moment kur banja e lokalit ishte e zene dhe po e mbaja me shume zor
   
 17. Ermiraal

  Ermiraal Forumium maestatis

  Kurse une jam merzit se nuk i kam marr akoma leket dhe nuk e di a do i marr,se me duhen per pushime:(
   
  ShKoDRaN_PuRo likes this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Iken dritat sot per nja kater ore. Rrjedhimisht as uje, as freski etj. Por mire qe sot ishte pak fresket nga moti i vrenjtur.
   
 19. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  per gjithshka
  asgje nuk shkon ashtu sic duhet
   
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  s'po me ulet :(
   

Shpërndajeni këtë faqe