Çfare ju ka merzitur sonte?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Lisa, 21 Feb 2015.

 1. Balahk

  Balahk Locus omnem

  temperatura? edhe une jam me grip sonte me eshte ngritur keq :(
   
  joetisti_ likes this.
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  haha. Cudi me kete gripin, shkakton edhe te qeshura. Te qeshet ty? :p Ishte gripi i derrit, ky i tanishmi qenka gripi i hashashit :)

  (tema) me merziti fakti qe s'jam i merzitur.
   
  Balahk likes this.
 3. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Me merzit fakti qe te shesin njerezit per hic gje,sikur nuk qe asgje.cfare jane keto njerez keshtu,nuk kane parime keto?:rolleyes:
   
 4. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  familja qe sme len tfejohem me ate qe dua
  epo me mir beqare pra
   
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  sot e beme me gare me merzitjen se kush do ta merziste me shume njeri-tjetrin. Fitoi merzitja :(
   
 6. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Shum pak gjera mbejn tlumtur
   
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  sot s'me ka merzitur asgje :(
   
 8. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  :/ cdo gje po me ecen ters
   
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  asgje edhe sot. Mbeta pa u merzitur :(

  Monroe, cne moj? Shiko mos po i shikon gjerat gabim se s'ka mundesi. Tersi nuk godet kurre ne te njejtin vend.
   
 10. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Largesia me mijera klm e dikujt:(
   
  joetisti_ likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  me ka hyre uje ne vesh nga dushi dhe degjoj pak dobet. Me merziti fakti qe shume telefonata gjate dites i humba(per ne kohen e duhur) dhe tani muziken nuk e degjoj kenaqshem. Dua ta degjoj pak me forte por... e pamundur :(
   
 12. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Ehhhh,nese e lexon,ti.
   
 13. e panjohura

  e panjohura Valoris scriptorum

  Shumecka...Por ata/ato nuk e ndjejn merzin time....:(
   
  joetisti_ likes this.
 14. KrimiN'Aksion

  KrimiN'Aksion Forumium maestatis

  Boboo..si boke ti o goc.. sikur ke humb dashurine e shekullit..:/
   
 15. e panjohura

  e panjohura Valoris scriptorum

  Me shume se aq-Dashurin e shekujve :( :(
   
 16. KrimiN'Aksion

  KrimiN'Aksion Forumium maestatis

  A thua po shkruan Xhuljeta pertej tastieres..:eek:
   
 17. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Oh romeo romeo ..pse je ti romeo
  Kaq mbaj mend

  Hidhemi te tema ...cme ka merzit mua?
  Nuk ia jap me kenaqesine askujt te me merzisi...i kam bere vetes ca premtime dhe do i mbaj. Askush nuk vlen mbi mua!
   
  h3o and KrimiN'Aksion like this.
 18. Ameliè

  Ameliè Forumium maestatis

  Oraret e mia :bang:
   
  joetisti_ likes this.
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nje kujtim i dikushem. Kujtoja se kujtimet te sjellin vetem lumturi...
   
 20. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  dIKUSH QE THA, SDU TJA DIJ ASGJE PER TY
   

Shpërndajeni këtë faqe