Çfare ju ka merzitur sonte?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Lisa, 21 Feb 2015.

 1. KrimiN'Aksion

  KrimiN'Aksion Forumium maestatis

  wtf..merzitesh per ate apo per vete?
   
 2. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  nuk tkerkoi kush mendim
   
 3. KrimiN'Aksion

  KrimiN'Aksion Forumium maestatis

  TI NUK KE RRESPEKT PER VETEN , E JO ME TE ME KERKOSH MUA MENDIM.....KEQARDHJE PER ATA QE VEJN TJER PARA VETES.. SIDOMOS TE TJER T GJETUR N FORUM..
   
 4. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Mjegulla..
   
 5. e panjohura

  e panjohura Valoris scriptorum

  Qe deshira dhe mundesia jane dy gjera shuuuume te largeta....:(
   
  Lisa likes this.
 6. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Dhe kjo gje ty te paska merzitur aq shume sa te heqesh dore nga forumi???:D
  WOW!Ç'vendim i veshtire paska qen per ty!:D
  E dashur jeta nuk eshte forumi ,por ajo qe realisht ben,ketu hyr te argetohesh ne ke kohe ,ne ske bej gjera te cilat jane te dukshme te prekshme e qe te bejne te ndihesh mire,packa se cmundet te mendojne te tjeret ne lidhje me ty apo me realitetin tende!
  THJESHT JETO PA KOMPLEKSE ,DO JESH ME E QETE ,ME E LUMTUR!:)
   
  h3o, hareid and Hope like this.
 7. Hope

  Hope dans ton coeur

  Kta syzet e diellit sna lla I gjiro :( :(
   
 8. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Ndaj qenke merzitur ti me ??lool :p
   
 9. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Mua ka merzitur nje person......ajo qe ben menefregisten.
   
 10. Hope

  Hope dans ton coeur

  Nrm me ty :p
   
 11. h3o

  h3o Papirus rex

  Atij jepi syzet, une dua ate gocen. :p
  Jo ty se moskeqkuptohesh e pastaj qelozon Balua kot. :D
   
 12. Balahk

  Balahk Locus omnem

  epo sa mire kur nuk ka vend per keqkuptim:) syzat le ti marr kush te doje,ndersa lisa eshte vetem e imja....u kuptuam?:):) :D
   
 13. h3o

  h3o Papirus rex

  Tani shoku nqs Lisa eshte te fotoja. Me vjen keq sdo e mbaj premtimin. :p
  Nqs jo, do e mbaj. :D
  U kuptuam? :p
   
 14. Balahk

  Balahk Locus omnem

  c'rendesi ka eshte apo nuk eshte ajo ne foto...por rendesi ka qe eshte xanun...keshtu qe,as mos e shiko..gjuaj ato te lirat,ka plot :)
  besoj se tani u morem vesh :)
  dhe kjo ishte pa shaka:)
  edhe do te te ftojm ne dasem patjeter:)
   
 15. h3o

  h3o Papirus rex

  Ka mo shoku ka...
  E mire me ftoni ne dasem. Te gjuaj shoqet e saja qe sjane te zane te pakten. :p
  Mqs ska qokollat te pakten t kenaqemi me buke me sheqer. :D
   
 16. e panjohura

  e panjohura Valoris scriptorum

  Qe sa po plasi sherri kendej :p
   
  h3o likes this.
 17. Balahk

  Balahk Locus omnem

  ka dyqane me cokollata plot,ndaj nuk pse te "lakmosh" cokollata e "blera" :p
  nuk ka arsye te plasi sherr e panjohura..jemi njerez te qytetruar,merremi vesh me fjale,keshtu qe nuk ka pse te degradoj deri ne sherr:)
   
 18. e panjohura

  e panjohura Valoris scriptorum

  Eh po mire pra,e kisha nga frika...:)
   
  h3o likes this.
 19. h3o

  h3o Papirus rex

  Mire e ke ti. Shume qeloz quni. :D
   
 20. h3o

  h3o Papirus rex

  E mire, e lem me kaq shakan per sot :p
  Po sdo t thote qe sdo t ngacmoj me. :D
   

Shpërndajeni këtë faqe