Çfare po beni ne keto caste?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Artin, 31 Mar 2017.

 1. Artin

  Artin Papirus rex

  Po e pi nji qaj edhe po i shoh lajmet ne telivizor
   
  Airbourne likes this.
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Edhe vedi po pi qaj rus dhe po kqyr....

  EKSTREM.....BRILIANTIZEM=ART.

  APROPO....ne bankat e shkolles nuk i meson dot apo KURRE....mungon diqka.
   
  Artin likes this.
 3. Artin

  Artin Papirus rex

  Une per veti e pi qaj Llipton t'boronices.
  M'kan thane se edhe qaji i turkit asht i mire po nuk e kam provue.
   
 4. guestman

  guestman Forumium maestatis

  A don me dit ma shum bre?
  Veq me pi qat qaj turkijet ki me pa hajr baci Behgjet. Amo dush me pi kejt sahonin e tyben kurrgjo me lon mrap. Qashtu ki me ja ni lezetin :D
   
  Artin likes this.
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Qaj mali qeka turk????????????
  phhhhhhhhhhhhhhhhh
  caj-mali.jpg
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  GRAND GOL Magdeburgu 2-0.
   
 8. Artin

  Artin Papirus rex

  Nji got birre me nji qike meze.

  [​IMG]
   
 9. Artin

  Artin Papirus rex

  Po mundohem ta hjeki ket titullin llatinisht Forumium praecox e ta ve nji titull shqip po nuk di qysh.
  A din mem tregu dikush si ta hjeki ?
   
 10. Artin

  Artin Papirus rex

  Nji birr tjeter po kte pa meze
   
  joetisti_ likes this.
 11. Artin

  Artin Papirus rex

  Ne pune...
  Punoj deri në 12 te nates sot....
   
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ne fakt pyetja "ne keto caste" do te ishte identike per te gjithe. "Po shkruaj ne tastiere" :p Une mund te pergjigjem se cfare po beja para se te futesha ne forum. Po haja nespulla. Sot ishte vala e pare e vjeljes per sivjet. Ishin te mira! :)
   
  kacurrelsja... likes this.
 13. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Ja po merzitem ketu ne pune :(
   
  joetisti_ likes this.
 14. Hope

  Hope dans ton coeur

  Tu pi cafë:p
   
  joetisti_ likes this.
 15. Artin

  Artin Papirus rex

  Po pi një likër :p
   
  joetisti_ likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nje gote uje kam afer une, por s'po e pi :)
   
 17. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 18. Missy

  Missy Forumium praecox

  Po haj rrush


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  joetisti_ likes this.
 19. Artin

  Artin Papirus rex

  Po shikoj ca foto.
  Sot mësova diçka të re, që nuk e dija dhe mendoja se qe e pamundur të bëhej.
  Dihet... sa të rrosh, do të mësosh.
   
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po flas me vete
   

Shpërndajeni këtë faqe