Çfare po beni ne keto caste?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Artin, 31 Mar 2017.

 1. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Hengrem ate dreken aq shpejt sikur na ndiqte dikush,e tani ne pune si e fryre :/
   
 2. Artin

  Artin Papirus rex

  Në pushimin e fundit.
  Edhe pak e mbaroj. Iku dhe sot...
   
 3. Artin

  Artin Papirus rex

  Në pushim...
  Sot është kohë e mirë, pak e ftohtë, por me diell.
  Është një diell që bie pjerrtas.
  Feeling good!:p
   
 4. Artin

  Artin Papirus rex

 5. Artin

  Artin Papirus rex

  20171106_120435-800x600.jpg
   
  Lisa and Chrono_Crusade like this.
 6. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

  Po pres te behet i gjalle dikush :(
   
 7. Artin

  Artin Papirus rex

 8. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Sapo zieva caj mali , dhe gati te pi nje filxhan
   
 9. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

  Detyra shtepie :confused:
   
 10. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Po pres te behet peshku
   
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Sa te behen makaronat me berxollat....  PS: pastaj ka VETEM.....kulturim.
  Aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
   
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Filloi debora perseri dhe Airbourne po del iher anej ka tregu......i krishtlindjeve(jo katnarve).

  Dite te bukur ne vazhdim motra dhe bruder.
  Tante-t albaleshe iher qiter.
  LG. ZZjYUmXZEX4eLF.jpg
   
 13. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Mbarova dreken(se ngreni),sikur hengra ajer prape me haet.
   
 14. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Po pi nje caj jeshil.
  Dhe po lexoja thenien ne letren e cajit
  "Dy njerez mund te veshtrojne te njejten gje dhe te shikojne ndryshe"
   
 15. Missy

  Missy Forumium praecox

  Po mendoj per nje expresso


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 16. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Po shplodh mendjen
   
 17. Aki

  Aki Paint It Black

  Kendoi nje ninulle :p
   
 18. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Me kendo nje
  E ke per detyre :p
   
 19. Aki

  Aki Paint It Black  :p
   
 20. Artin

  Artin Papirus rex

  U zgjova vonë sot, nga ora 11, e tani po e pi kafen...

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe