Çfare po beni ne keto caste?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Artin, 31 Mar 2017.

 1. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

  Duke degjuar muzike me kufje ne vesh ,e vetem tek muzika nuk eshte mendja...:(
   
  ShKoDRaN_PuRo likes this.
 2. Aki

  Aki Paint It Black

  Ku e ke mendjen? :p
   
 3. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

  Ehhhhh.... ku thua ti ?
   
 4. Aki

  Aki Paint It Black

  Hmmm diku ku s'duhet them une :p
   
 5. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Po thurr intriga
   
 6. Aki

  Aki Paint It Black

  qyqa kur te mbarosh me trego, do shkruajme skenarin e nje seriali, do bejme leke
   
 7. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Televovele ka per te dale :p
   
 8. Aki

  Aki Paint It Black

  Po lexoja per nje beteje turko-angleze qe pas hyrjes se Turqise ne NATO eshte hequr nga librat qe ta harroje populli si histori.
   
 9. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

  Duhet a sduhet kjo eshte çeshtja ka thene shekspiri. Apo seshte keshtu :llastica:
   
  Aki likes this.
 10. Aki

  Aki Paint It Black

  Lere ti Shekspirin, une them ta rrafim mendjen :p
   
 11. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

  Me dhimbset mi , sma ben zemra ta rraf :oops:
   
  Aki likes this.
 12. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Pushime mendore
   
 13. Adisram

  Adisram Primus registratum

 14. Missy

  Missy Forumium praecox

  Shof snow ️ kur bije [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  Frank likes this.
 15. Aimilius

  Aimilius Forumium maestatis

  Edhe ketej njelloj.
  Fryn ere dhe bie snow❄
  [​IMG]
   
 16. Missy

  Missy Forumium praecox

  Mos jemi komshi se edhe ke ty snowing qenka
   
 17. Aimilius

  Aimilius Forumium maestatis

  mire une po ti cne ne siberi:ftoft::hidhu:
  megjithate nuk eshte cudi, mund te jemi dhe komshi;)
   
 18. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

   
  Frank likes this.
 19. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Po lexoj per nje kermill nga helmi i te cilit eshte nje nxjerre nje qetesues me i fuqishem se morfina.
   
 20. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Hudhe linkun se na eshte trazuar shpirt, ishalla na ben derman :p
   

Shpërndajeni këtë faqe