Çfare po beni ne keto caste?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Artin, 31 Mar 2017.

 1. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 2. Frank

  Frank Forumium maestatis

  I ke bere like ti? :p
   
 3. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Cfare eshte ajo? :p Vetem lexoj nuk jap vleresime
   
  Frank likes this.
 4. MrCool

  MrCool Oldschool

  Duke pare Inter - Cagliari, zemra sa mali Korabit. :p
   
 5. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Po shikoj lajmet, qenkan hapur negociatat lol
   
 6. Chloee

  Chloee Primus registratum

  Po haj thonjt
   
 7. MrCool

  MrCool Oldschool

  Mendohem si t'i marr kafen nga dora kesaj shpifses larte :p
   
 8. Chloee

  Chloee Primus registratum

  Hahahahqhq zgjati buzet
   
 9. MrCool

  MrCool Oldschool

  Per ca?? Se mos me puth aman :p
   
 10. Artin

  Artin Papirus rex

  Po ha ushqim dietik.... oriz me sojë.
  U bë një javë që po ha me kujdes dhe ndryshimi duket...humba pak peshë dhe ndihem më i lehtë.
   
 11. Chloee

  Chloee Primus registratum

  Ah lum si ti lol
   
 12. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Po mundohem te mbaj veten zgjuar,po me keput gjumi
   
 13. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Po perpiqem te kontrolloj mesazhet e e-mail-it (ka mbase nje shekull a me shume qe nuk i kam lexuar) dhe jam ne gjendje te shtyp germen a po nuk di si te bej ate rrotullamen siper saj.
   
 14. Artin

  Artin Papirus rex

  Mora nje sy gjymë... e tani sapo u zgjova.
  Neser do te punoj heret... me duhet te ngrihem qe ne 4 te mengjesit.
  Keshtu qe i mora masat... ne rast se sot fle pak.
   
 15. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Po ha dreke. Pasta ne forme guacka deti me salce frutash deti te parfumuara me nje miks djathi Romana e Parmesan. Kam edhe nje spec djegese jeshile. Ka nje djegje te perballueshme dhe aroma e saj me hap oreks. Do t'ju thoja Bujrum, Buke e Kripe e Zemer dhe e di shume mire qe pergjigjja do te ishte Opo lere buken e kripen por na skuq disa zemra.

  Matja mu.

  EK

  Pse shpeshhere ne shqiptaret themi: Si eshte koha andej nga ju. Nenkuptimi eshte Moti.

  Koha: Time Thiamis Chronus
  Moti: Mateo
   
 16. Artin

  Artin Papirus rex

  Në punë...
  Do të jetë një ditë e gjatë dhe e mërzitshme sot..
  Se nuk ka as punë. Sot është është me të ndenjur, e ndonjëherë të ndenjurit të lodh më shumë se puna.

  I vetmi ngushëllim është se fundjava paguhet më shumë se ditët e tjera...
  Por prapë... humbet pushimin.
   
 17. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Me tren po shkon ne pune Artin? Cfare pune ben?
   
 18. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Po lexoj ca mesazhe te 2016 yhyyyy :p
   
 19. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Andej nga Erosi besoj ....:p
   
 20. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Jo jo mesazhe qe permbajne elemente frytdhenes :p
   

Shpërndajeni këtë faqe