Çfare po beni ne keto caste?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Artin, 31 Mar 2017.

 1. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Po degjoj muzike :)
  Jam pak pertace sot me duket, e shtyj punen kenge mbas kenge. Ja dhe kete,ja dhe ate..
   
 2. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Po bej nja 2-3 pune :D
   
  joetisti_ likes this.
 3. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Sapo i propoZova njeres 1 duel nga ato te 1700 me tapanxhe e tek plum
   
 4. Hope

  Hope dans ton coeur

  Tu knu n'dush
   
 5. Hope

  Hope dans ton coeur

  Po dalim pijm 1 kafe
   
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po qaj hallin
   
 7. Artin

  Artin Papirus rex

  Po ha bukë.
  Bleva një enë qelqi, për të marrë ushqimin me vete nga shtëpia në punë, por më duket shumë e rëndë. Më shumë peshon ena se ushqimi.
  I mirë është qelqi, se është i pastër dhe lahet shpejt, po është i rëndë...
  Kështu duhet të jetë, se çdo gjë e ka një çmim.
   
  TinkerBell and Lisa like this.
 8. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Po rri .,,,:)
   
 9. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  rrijm bashk lisa :p
   
 10. MrCool

  MrCool Oldschool

  Nje kafe te shoqeruar me kola dhe cigare (kombinimi im i preferuar), ca celulare ne tavoline, muzike te qete ne sfond dhe po shkarkoj ca gjera qe me duket sikur duhet nje shekull per t'u perfunduar.
   
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po cast-is.
   
 12. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Po rri ... pres te gjej nje motiv te fle!!!
   
  joetisti_ likes this.
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  me mendo mua, Lisa. E di si te ze gjumi pastaj! :p

  po ndihmoj Lisa.
   
  Lisa likes this.
 14. Artin

  Artin Papirus rex

  Një kafe, në oborr...

  [​IMG]
   
  joetisti_ and TinkerBell like this.
 15. Hope

  Hope dans ton coeur

  Tu hanger popcorn:p
   
  joetisti_ likes this.
 16. Artin

  Artin Papirus rex

  Sapo hëngra bukë....
  Makarona pata sot.
  Ushqim i shpejtë, e jo i keq.
   
  joetisti_ likes this.
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po rri urte.
   
 18. MrCool

  MrCool Oldschool

  Kam ven kembet mbi tavoline, nje birre te ftohte shoqeruar me cigare te njepasnjeshme dhe muzike qe te relakson shpirtin.. Eh c'do flej ne pune sonte
   
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po marr veten me te mire.
   
 20. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Po pres..
   
  Hope likes this.

Shpërndajeni këtë faqe