Çfare po beni ne keto caste?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Artin, 31 Mar 2017.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  eshte para komjuterit tim dhe s'e them dot se cfare po pergatitem te bej se mos ma lexon. (eshte nje mushkonje, dua ta vras shetttttt.)
   
 2. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  po kerkoj bicikleten se nuk mbaj mend ku e kam len!! e ka pare njeri?
   
  TinkerBell likes this.
 3. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  shiko mos e ke lidhur pas thane
   
  gin-gin likes this.
 4. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Po pij vere te bardhe me shoqeri...
   
  ShKoDRaN_PuRo, gin-gin and Anabell like this.
 5. Hope

  Hope dans ton coeur

  Tu hanger pica I got ven t'kuqe
   
  gin-gin, Anabell and DarkBlonde like this.
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Examsessionmadness

  Screenshot_2017-07-03-09-29-51-1.png
   
  Artin, Anabell and Hope like this.
 7. Hope

  Hope dans ton coeur

  Tu pi expreso:p
   
  ShKoDRaN_PuRo likes this.
 8. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  kujdes os te derdhet :D
   
  Hope likes this.
 9. Hope

  Hope dans ton coeur

  T'thirra pse nuk erdhe mar :p t'kisha ba me nuse lol
   
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po shkruaj ne tastiere.
   
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Pushim tani :)
   
  Hope likes this.
 12. Hope

  Hope dans ton coeur

  Smoking time and redbull:p
   
  DarkBlonde and MrCool like this.
 13. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Dua te fle po spo me ze hic
   
 14. MrCool

  MrCool Oldschool

  Kjo vera s'te le te mendosh fare per pune... S'di nga t'ja filloj, nderkohe mendja eshte duke bere kokrren e qejfit ne plazh.
   
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po kollitem
   
 16. MrCool

  MrCool Oldschool

  [​IMG]

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  Hope and DarkBlonde like this.
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po i them "rri urte!"
   
 18. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Sapo e ndeza nje cigare dhe po shof film...
   
  Hope likes this.
 19. Hope

  Hope dans ton coeur

  Tu pa andrra me sy hap :(
   
 20. Artin

  Artin Papirus rex

  Po pres të mbaroj...
  E premtja është ditë e bukur!
   

Shpërndajeni këtë faqe