Çfare po beni ne keto caste?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Artin, 31 Mar 2017.

 1. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Po i bie me dore
  tavolines:p
   
 2. Frank

  Frank Forumium maestatis

  shit shit, tastiere leshi
   
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  "fjalet e zogut djali i degjoi, qau e puthi pastaj e leshoi" / kallezuesi eshte 'zogut' :p
  Ishte, shume pak me pare, te kjo pjese e filmit, filmi "shoku yne tili"
  Po e shoh pak, por jo te gjithin. Me sjell shume nostalgji te kohes kur isha dhe une ne shkolle ne ate moshe, dhe s'e perballoj dot :)
   
  MrCool likes this.
 4. MrCool

  MrCool Oldschool

  S'kam gjum fare.... Ben aq vape sa jam ulur ne ballkon, ne njeren dore birren, ne tjetren duhonin.. Iyeoka po kendon ne sfond.. ishalla s'me zgjohen komshiet.. Jo per gje, po kush i duron kur te thone pastaj "o hedepsez, si del ashtu ne ballkon ti mor rroq" :p
   
  DarkBlonde likes this.
 5. Artin

  Artin Papirus rex

  Dua ta lë kafen... kjo mund të jetë e fundit që pi ...

  _DSC3359.jpg
   
  Last edited: 9 Jul 2017
  Anabell, TinkerBell and DarkBlonde like this.
 6. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 7. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  degjoj muzike ....
   
  Airbourne and Hope like this.
 8. Hope

  Hope dans ton coeur

  Tu hanger 2vez te pjekuna
   
 9. Jamie

  Jamie Forumium maestatis

  Jam ne shtrat akoma.. po pertoj te cohem!
   
  Anabell likes this.
 10. Hope

  Hope dans ton coeur

  Tu hanger petullat ymmmm
   
 11. MrCool

  MrCool Oldschool

  Me dhemb koka nga te qeshurat e shumta, thash ta qetesoj nje cike [​IMG]

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  joetisti_ and DarkBlonde like this.
 12. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Po shikoj 7 faqet e hapura ne tel,syte sa andej sa ketej qe ti lodh e te flej .
  Po hic der tani ,hic syri top
   
  Hope likes this.
 13. Hope

  Hope dans ton coeur

  Goin to work:(
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Mora ne tel.nje kolegun e punes edhe: Tomek me duket se kam harruar portofolin tek vetura jote?
  E gjeta Airbourne edhe...do ta sjell(jemi 30 km larg)???
  Takohemi neser ne pune dhe Faleminderit.
  Jebanje airbourne kein problem.
  Vetem KAQ, sepse te ishte ndonje flamurtar nuk i dihej.
  Agreeeeeeeeeeeeeeeee
   
  Anabell and MrCool like this.
 15. MrCool

  MrCool Oldschool

  Pak relaks para se te filloj me pune[​IMG]

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  TinkerBell, DarkBlonde and Anabell like this.
 16. Jamie

  Jamie Forumium maestatis

  Po pres te filloje nje emisjon ne tv.
   
 17. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Jam shtrire dhe po shof nje film...
   
 18. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Ca filmi dhe ku po e shef .une per vete po pushoj kockat
   
  DarkBlonde likes this.
 19. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  "The other woman" komedi
   
 20. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Treating myself :p

  Screenshot_2017-07-12-06-22-26-1.png
   
  Jamie and Hope like this.

Shpërndajeni këtë faqe