Çfare po beni ne keto caste?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Artin, 31 Mar 2017.

 1. Hope

  Hope dans ton coeur

  Nuk paske shije naqe hiqqqqq :p
  Ps ngelme ntrafik sot bohhh 2ore pa lviz :(:(:(
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  moderatori me PIS qe ka Gjermania....

  Hut AB Liane Wiegelmann...nje shprehje e SAJ: une skam lindur me qylym floriri tek byca.
  Por ky torrja s`mund ta kuptoje.....ose blendat e fevzijve ne troje.
   
 3. MrCool

  MrCool Oldschool

  [​IMG]

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  Hope and TinkerBell like this.
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po pi nje limonade
   
 5. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Më mirë se ty, po njëherë :p të paktën nuk kam ndjerë asfiksin duke pritur.
   
  Hope likes this.
 6. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 7. Hope

  Hope dans ton coeur

  Hahahahah sa e keqë je :p
   
  TinkerBell likes this.
 8. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

 9. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  "Te mjeret" - Viktor Hygo
   
 10. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Tgjith sigle ktu ne forum se ato qe jan ne lidhje ska shanc me lexu me libra.
  Kur ta mbarojsh na ke tgjith forumit nga i birr borxh
   
  DarkBlonde likes this.
 11. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Lol,ok
   
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po mbledh veten. Kishte nje koncert dhe ishte mbushur me femra nga te gjitha anet... Me iku tepeleku i kokes...
   
 13. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  kam turp ta them :p
   
 14. Hope

  Hope dans ton coeur

  Shopping........
   
  Jamie likes this.
 15. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  po punoj qe ne fakt nuk shtyhet fare
  sna doli ndonje ketu per muhabet
   
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po genjej veten per dicka. Por s'po me beson...
   
 17. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

   
  MrCool and Anabell like this.
 18. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Po pij kafe para se te nisem per pushime...
   
 19. MrCool

  MrCool Oldschool

  @DarkBlonde lum ti.. Shpresoj t'ua shohesh lezetin pushimeve.

  Btw, mos na harro. Futu dhe kendej po tu dha rasti

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  DarkBlonde likes this.
 20. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  @Strategu faleminderit,do i shijoj deri me max...
   
  MrCool likes this.

Shpërndajeni këtë faqe