Çiljeta...

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga antip, 26 Jun 2006.

 1. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...Qershor 2007

  Normal qe nuk eshte Çili, po talent ka dhe kjo s'ja mohon dot! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  Nese e perdor siç duhet talentin ka per ti "hipur" shkallet e karrieres shume shpejt... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 2. juxhoxhjaj

  juxhoxhjaj Primus registratum

  Re: Çiljeta...Qershor 2007

  nese doni te komunikoni me te kam msn e saj po e deshet me dergoni PM ajo tani eshte ne sarande,e kam seriozishte me 15 $ keni msn e saj ne fillim do flisni me te pastaj me jepni parat.per info PM
  JO NUK ESHTE HOTLINE MBASE HOTMSN
   
 3. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Çiljeta...Qershor 2007

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: celjanfr</div><div class="ubbcode-body">nese doni te komunikoni me te kam msn e saj po e deshet me dergoni PM ajo tani eshte ne sarande,e kam seriozishte me 15 $ keni msn e saj ne fillim do flisni me te pastaj me jepni parat.per info PM
  JO NUK ESHTE HOTLINE MBASE HOTMSN </div></div>

  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif te paska zhyt mire CFR /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
   
 4. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  [​IMG]
   
 5. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  [​IMG]
   
 6. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  [​IMG]
   
 7. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Hallall Altino! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/thumbsup.gif

  Ja kshu postimesh t'bosh jo ato budalliqet qe shkrun perdit... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
   
 8. cufi_bardhit

  cufi_bardhit Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  uiauhahuauhahuuhauhahu
  e bukur kjo qe the lubo
  uhauhauhahuhauhuahua
  mbeshtes parafolesin /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 9. SunnyGirl

  SunnyGirl Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  s'me pelqen FARE!!!!!Di vetem te dale ne TV edhe te dridhet kot me kot!!!Bllah!!!
   
 10. Adile

  Adile Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  kot kjo /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif Kush do nxjerri ndonje foto t'funit te Çilit? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
   
 11. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Bashkohem me kerkesen e Fiones... madje do shtoja ne kerkese dhe ndonje foto te Fiones /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/devil.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 12. Adile

  Adile Primus registratum

 13. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Jo jo... po mendoj te hap nje teme per ty tani /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 14. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Çiljeta...

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 15. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Çiljeta...

  Kape dhe Zajminen Lubo /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  [​IMG]
   
 16. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  e te mendosh qe jan rrit tuj henger grosh ...
   
 17. Adile

  Adile Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  jo mi, se groshi te fryn /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/devil.gif
   
 18. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Çiljeta...

  Po ju mi goca me pras qenket rrit /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 19. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  ou .. e paske provu ne ti kshu meqe e dinke :p
   
 20. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Aniii</div><div class="ubbcode-body"> e te mendosh qe jan rrit tuj henger grosh ... </div></div>

  Ta pret menja! Pranej dhe shesin pordhe ... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe