Çudira Shqiptare

Diskutime tek 'Humor, Video e foto per te qeshur' filluar nga Agjenti_007, 26 Sep 2014.

 1. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Brezat Nder Vite...
  [​IMG]
   
 2. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Nderkohe Ne Tirane
  [​IMG]
   
  MeKaNiKu and Dreamer like this.
 3. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Hajde Shkenc Hajde... :hidhu::hidhu:
  [​IMG]
   
  joetisti_, MeKaNiKu and Dreamer like this.
 4. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Pershendetje Nga Tirana !
  [​IMG]
   
  joetisti_, MeKaNiKu and Dreamer like this.
 5. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Dikur nuk i veshnin se kishte dale nje fije nga pantallonat sot nqs nuk i ke te grisur ska lezet :D
  hauhauhauhauhauah
   
  joetisti_ likes this.
 6. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  Eshte gjynah tja besh foton virale, keto jane gjera qe ndodhin
   
 7. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

 8. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

 9. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

 10. Mirabel

  Mirabel Locus omnem  ama jo....
   
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 12. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Jo Thjesht Doja Qe Tju Tregoja Se Çfare Shkruan Mbesa E Sali Berishes ....
  [​IMG]
   
  Dreamer likes this.
 13. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Shkrimi eshte shume i sakte. Ne fushe futbolli luhet futboll. Rregullat ne fushe dhe ne stadium jane te ditura qe perpara, publikisht, dhe nga te gjithe. Kuj nuk i pelqejne le te mos shkoje ne ate sport por te merret me dicka tjeter: te luaje basketboll apo te shohe tenis, etj.
  Eshte kaq e thjeshte.
   
 14. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

 15. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Jepni Kontributin Tuaj Miqte E Mi.
  1 Like=1 Pal Breke :) :p :D
  11745815_1131715410177303_7476052765121221887_n.jpg
   
  Albo4Ever, joetisti_ and Dreamer like this.
 16. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Skan Faj Vapa Bo Te Veten
  11800540_918627564877204_6567278099315497960_n.jpg
   
  Albo4Ever, joetisti_ and Dreamer like this.
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ah qe s'po ben cik me shume vape :)
   
  Agjenti_007 likes this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  une s'gjeta cudira shqiptare dhe po sjell nga bota:
  [​IMG]
   
  Agjenti_007 likes this.
 19. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Turp Kush E Perfaqeson Fshf .... Duhet ‪#‎Bojkotim‬ .. Aq Vende Sa Ka Elbasan Arena Mbushet Vetem Per Politikanet. Po Si Skan Turp Njeher , Kaq Vite President Nuk Ndertuan Nje Stadium Te Hajrit ??? A Nuk I Vjen Pak Zor Ketyre Zorraxhive Se Me Çfare Stadiumi Perfaqesojn Kombetaren ?? Çfare Njerz Te Degjeneruar Paskan Qene ?? Po Si Mendjen Vetem Per Te Vjedhur?? Gjith Ato Miliona Euro Qe Financon Uefa Nuk U Pan Se Ku Shkuan.Po Bejeni Nje Stadium Me Koncension O Plera "Meqense Nuk Keni Lek" , Te Pakten Kemi Nje Stadium Te Hajrit.. Turp Turp Turp Ju Marroft Zoti .
  [​IMG]
   
  Albo4Ever and MeKaNiKu like this.
 20. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Ore Per Ça Pyesin Keta ? Apo Nuk Eshte Shqip... :hidhu::hidhu:
  [​IMG]
   
  Albo4Ever and MeKaNiKu like this.

Shpërndajeni këtë faqe