Ëmbëlsirë me kokos

Diskutime tek 'Kuzhina dhe receta gatimi' filluar nga Albanianrecipes, 13 Dec 2017.

 1. Albanianrecipes

  Albanianrecipes Forumium praecox

 2. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Cfare eshte kokos?
   
 3. Aki

  Aki Paint It Black

  Kokos i thone shqip mi se me bere ta kerkoj ne google translate :p, shkruaje ne google coconut e shih fotot
   
 4. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Shqip i thone arra kokosi ,ndaj se kuptova :p
  Pastaj une dhe shqipen se di mire .
   
  Aki likes this.

Shpërndajeni këtë faqe