“Unë”...

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga atman, 7 Nov 2007.

 1. dr love

  dr love Locus omnem

  asnjehere ..dyshimi eshte pika ime e forte
   
  joetisti_ likes this.
 2. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Uau une e pandehja ndryshe ...
   
  dr love likes this.
 3. dr love

  dr love Locus omnem

  e ke pandehur gabejshen
   
 4. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  soreishen for gabejshen :p
   
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Une sot s'dyshova fare per fitoren por na barazuan :( Kemi shume mundesi te shkojme ne Brazil megjithate. Shqiperia Shqiperia oe oe...
   
 6. dr love

  dr love Locus omnem

  shyqyrejshen
   
 7. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  miremengjesejshen :D
   
 8. dr love

  dr love Locus omnem

  drekejshen te mirshem:D
   
 9. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  hahahah lere se e beme fare angleishen :p
   
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  S'ka gje te keqe te thuash "Une", rendesi ka nese thua "Une jap" apo "Une marr"
   
 11. dr love

  dr love Locus omnem

  Une me shume marr se jap
   
  joetisti_ likes this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Mire ben. Nese mire te del. Nese te ben te lumtur. Nese te ploteson.
   
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

 14. dr love

  dr love Locus omnem

  Sot mora shume ;) ..por e leshova doren..dhash edhe une
   
  joetisti_ likes this.
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  U ndieve mire qe dhe?

  Une... ekzistoj
   
  dr love likes this.
 16. dr love

  dr love Locus omnem

  u ndieva mire ..sepse nga dorleshimi im ..perfitova prap vete
   
  joetisti_ likes this.
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Po sigurisht. Nga e dhena merr shumefish. Por vetem qe s'duhet ta kesh si qellim. Une jap pa pretenduar se do te marr. Por ne fund marr dhe kuptoj se sa shume emocion mori tjetri/tjetra nga une.
   
 18. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  Une isha sot tek mitingu i sali berishes ne fier,data 17 qershor 2013.
  Miting madheshtor
  Fieri numer 1
   
 19. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

 20. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  Une jam George W.Bush
   

Shpërndajeni këtë faqe