“Unë”...

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga atman, 7 Nov 2007.

 1. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  Bravo jetmir me pelqen:p
   
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Motra i jepte vellait me te vogel gjene me te madhe dhe me te mire kur blinte dicka per te dhe per vete, sepse e dinte qe ai i kerkonte ate qe kishte mbajtur ajo per vete duke menduar se kishte mbajtur me te miren.
  Nga 'Une', edhe humbet.
  Por nganjehere edhe pa patur 'Une' nuk mund te jesh altruist i mire.
   
  Dreamer likes this.

Shpërndajeni këtë faqe