10 femrat me te cilat nuk duhet te martoheni!

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga Universal, 22 Mar 2015.

 1. Ameliè

  Ameliè Forumium maestatis

  Epo i ke vene re macet kur duan ngrohtesi sa me sh ti shtysh aq me sh do afrohen. Ndaj e meritoni se pastaj te vini pas si dele!!
   
 2. h3o

  h3o Papirus rex

  Maqe dele...spo kuptoj gje une. :p
   
 3. brenatohyseni

  brenatohyseni Forumium maestatis

  hahahahaha kjo eshte qesharake dhe pse cdo njeri e sheh ne pikpamje te ndryshme apo si dhe nga eksperienca e jetes se cdo kujt por nese do ishte kshu do ngelnim pa martuar hahaha por nese cdo kush prej nesh do te dinte ndryshim midis dy gjenive do te mendonte shume me ndryshe dhe do vepronte ndryshe sps ka nje ndryshim shume te madh midis dy gjenive te cilat jan tek mashkulli ndikon me shume arsya sesa ndjenja ndersa tek femra eshte komplet e kunderta eshte ndjenja perball arsyes eshte impulsive pra eshte detyra e mashkullit ta bej femren e tij te arsyetoj ne vend qe te ndjenjesoj arsyen hahahaha i frigove meshkujt ;)
   
 4. Seyfert

  Seyfert Valoris scriptorum

  boh, me mire beqar.
   
 5. Ciarli

  Ciarli Forumium praecox

  11.Mos u marto me nje femer qe nuk te eshte e bukur!
  Kush e di se pse femrat e bukura perfundojne me meshkuj gorrilla? Sepse energjia negative ne bote eshte e forte, te pakten deri ne Gjermani.
   
  Ameliè likes this.
 6. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Ne qofte se te kane lene mire t'a kane bere!

  Nuk kam per t'a harruar kurre premtimin qe Universal-i i beri Solaris e cila ne ate kohe quhej Liora se ai do te vente t'a takonte. Ajo rrezik ka mbetur me valixhe ne dore per te mos thene me ndonje buqete me lule.

  Nuk mjaftonte me kaq POR ti, h30 duhej edhe t'a merrje ne interviste duke i vene ne pah se ajo duhej te shihej mire ne pasqyre para se te fitonte te drejten e takimit.

  Turp te keni! Goxha burra! Genjeshtare!

  Adea
   

Shpërndajeni këtë faqe