10 Figurat me te ndritura te AF-se!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga TDSH, 4 Nov 2002.

 1. TDSH

  TDSH Primus registratum

  10 Figurat me te ndritura te AF-se!

  Pashe nje teme per 10 figurat me te ndritura te Shqiperise dhe thashe te hap nje teme te tille per sa i perket forumit.

  Ketu po perfshij gjithe moderatoret dhe administratoret qe risollen forumin! (tja u bojme icik qejfin...)
   
 2. harap

  harap Guest

  Re: 10 Figurat me te ndritura te AF-se!

  ide e bukur edhe teper origjinale
  po per mendimin tim numri nje ngelet
  Ema
  te tjeret vlersoni vete /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 3. briiigi

  briiigi Guest

  Re: 10 Figurat me te ndritura te AF-se!

  2-shi eshte HaRaP i ... Your the bessssssssstttttttttt
   
 4. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: 10 Figurat me te ndritura te AF-se!

  1 Skernderbeu
  2 Faik KOnica
  3 Marin Barleti
  4 Naim Frasheri
  kaq po maj men per tani dhe me vone do rifreskoj trurin...
   
 5. abs

  abs nuk e di...

  Re: 10 Figurat me te ndritura te AF-se!

  Ketu po perfshij gjithe moderatoret dhe administratoret qe risollen forumin! (tja u bojme icik qejfin...)

  bashkohem me mendimin tend Edi /pf/images/graemlins/smile.gif

  si na mori malli per ju, ju paca te gjithve /pf/images/graemlins/smile.gif

  ps: ngjyrat e Af_s jane sh.te bukura sidomos kjo e vjeshtes...KOMPLIMENT
   
 6. amp

  amp Primus registratum

  Re: 10 Figurat me te ndritura te AF-se!

  EDI duke lexuar pjeset e tua, me le pershtypjen e nje letrareje anarshiste dhe kete po e ilustroj me nje fragment nga ju "ne krevatin tone me ere sperm". Sdo koment.
   
 7. TDSH

  TDSH Primus registratum

  Re: 10 Figurat me te ndritura te AF-se!

  Mos me qitni bojen tani ...lol :rolleyes:
   
 8. harap

  harap Guest

  Re: 10 Figurat me te ndritura te AF-se!

  o Tedi ke pi shume mer?? /pf/images/graemlins/smile.gif
  briiigi ti je njesh je /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 9. renea

  renea Primus registratum

  Re: 10 Figurat me te ndritura te AF-se!

  figura te ndritura,

  adminet jane njesha te gjithe,

  dhe antaret paperjashtim jane figurat qe ndertojne, qe reklamojne, qe furnizojne forumin, eshte nje proces gjigand i nje brezi figurant

  pa shaka
   
 10. amp

  amp Primus registratum

  Re: 10 Figurat me te ndritura te AF-se!

  Ema eshte nr. 1.
   
 11. Ema

  Ema Goddes

  Re: 10 Figurat me te ndritura te AF-se!

  !0 figurat me te ndritura te Af-se jane:
  1.Presidenti
  2.eljani
  3.Edi
  4.Renea
  5.Blendi
  6.Sofia
  7.Kordelja /pf/images/graemlins/tongue.gif
  8.Sweet ass
  9.Morning star
  10.Principei

  P.s:mandi me drinin e marrin voten apriori.
  p.p.s:serenity /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 12. Ema

  Ema Goddes

  Re: 10 Figurat me te ndritura te AF-se!

  e kam gjet apo jo???

  vazhdoj:
  11.harap
  12.tedi
  13.abstract
  14.Grace
  15.Neo
  16.Alinos
  17.Majmuni Hirko /pf/images/graemlins/smile.gif
  18.sailor
  19.Lr
  20.wallsingham
  21.beba
  22.letthelightsorroundyou
   
 13. amp

  amp Primus registratum

  Re: 10 Figurat me te ndritura te AF-se!

  Ema e dashur une prapa liste si gjithmone?
   
 14. Ema

  Ema Goddes

  Re: 10 Figurat me te ndritura te AF-se!

  U're not at all!!!
   
 15. amp

  amp Primus registratum

  Re: 10 Figurat me te ndritura te AF-se!

  Po ku jam une Ema?
   
 16. harap

  harap Guest

  Re: 10 Figurat me te ndritura te AF-se!

  mos i posto gjithe ato nick se ka edhe te parregjistrum /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 17. durrsakja

  durrsakja Primus registratum

  Re: 10 Figurat me te ndritura te AF-se!

  Presidenti
  EDI
  Renea
  Ema
  Blendi
  Majmuni
  Alinos
  Eliani
  Neo
  Drini
  Abstract

  pse vetem 10 e?
   
 18. durrsakja

  durrsakja Primus registratum

  Re: 10 Figurat me te ndritura te AF-se!

  P.S. Beba, Harap, Penelat e Van Gogut, Nazhi, Sailor
   
 19. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: 10 Figurat me te ndritura te AF-se!

  :rolleyes:
   
 20. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: 10 Figurat me te ndritura te AF-se!

  hapeni edhe nje teme per ato te pandriturat se ndoshta na takon ndoj hise.
  per mu jan Lr, alinos, Hirko, absi etj etj... pa lan mbas doret disa shkodran/e si shpirt.
  opsss harrova Blendin..
  me falni nese kam harru ndonje special. kur te kujtohem do rikthehem.
   

Shpërndajeni këtë faqe