10 gjera intersante qe dini per dashuin

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga princ, 26 Jul 2013.

 1. princ

  princ Valoris scriptorum

  qa mendoni a dini a jo;)
   
  scadarsko and dr love like this.
 2. dr love

  dr love Locus omnem

  Une s'di asgje..akoma po mesoj
   
  Dr. Shpetimi likes this.
 3. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  ote="princ, post: 970062, member: 11793"]qa mendoni a dini a jo;)[/quote]
  Pse 10?e jo 12!
   
 4. dr love

  dr love Locus omnem

  pse 12 e jo 15?
   
  scadarsko likes this.
 5. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Hahahaha po kto kerkojn vetem pak.....
   
  dr love likes this.
 6. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Me15 po e lejm hajt shpjego ti de love.... Se ke 3 me shume se une...
   
  dr love likes this.
 7. dr love

  dr love Locus omnem

  Te ben me kraheeeee
   
  scadarsko likes this.
 8. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Jo gabim...... red bull
   
 9. dr love

  dr love Locus omnem

  hahahaaa..si red bull eshte...droga e shpirtit
   
  scadarsko likes this.
 10. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Sikur drogue e shpirtit eshte tjeter....... E JO RED BULL!
   
 11. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Dashuria te mban peng shpirtin !
   
 12. dr love

  dr love Locus omnem

  Dashuria pra eshte droga e shpirtit.
   
  scadarsko likes this.
 13. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Hé pra tash vazhdoo......
   
 14. dr love

  dr love Locus omnem

  neser sot jam lodh...dashuria te lodhka
   
  scadarsko likes this.
 15. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Te dehhhhh.....haha
   
  dr love likes this.
 16. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Dashuria varet ... nga tipi ca i ben kurioze dhe ca maniake, ca i ben te padurueshem dhe ca te manget ca te lumtur dhe ca te ndihen keq, rendesi ka cfare lloji eshte se ka shumme lloje dashurish
   
 17. princ

  princ Valoris scriptorum

  Pse 10?e jo 12![/quote]


  nes i din 10 boll ki
   
  scadarsko and dr love like this.
 18. princ

  princ Valoris scriptorum

  Pse 10?e jo 12![/quote]  ju te dt beni sa te doni nese dini
   
  scadarsko and dr love like this.
 19. dr love

  dr love Locus omnem

  1Te lun menc
  2te ben budalla
  3te verbon
  4te shurdhon
  5te ben memec
  6te ben egoist
  7te ben posesiv.te be xheloz
  8nxjerr anet tona me te mira
  9na jep drite
  10na jep shprese
  11 na ben te ndjeshem
  12 na ben te bukur
  13na ben poete
  14na ben te lumtur
  15na ben fatkeq.


  Ka te mirat dhe te keqiat e saj..po pa te s'jetohet.
   
  Amour, Hektor12 and scadarsko like this.
 20. Landi78

  Landi78 Forumium maestatis

  Dahliaaaa
   
  dahlia likes this.

Shpërndajeni këtë faqe