10 gjera intersante qe dini per dashuin

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga princ, 26 Jul 2013.

 1. dr love

  dr love Locus omnem

  Eshte xhelozia me dashurine..nje kufi i padukshem i ndan..
   
  Hektor12 likes this.
 2. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  dmth xhelozia ndan urrejtjen me dashurine ... smendoj ashtu po a ka rendesi mendimi im pyetje per mua qe vetem une e di pergjigjen une di qe nje urrejtje kthehet ne dashuri ... por e fundit mbetet ... e kunderta nuk ndodh asnjehere, e mendojme te tille po nuk eshte ashtu...
   
  dr love likes this.
 3. Landi78

  Landi78 Forumium maestatis

  Max qe arrihet ketu eshte dialogu se Forum nuk shoh gje une :p
   
  princ and dahlia like this.
 4. dr love

  dr love Locus omnem

  Vazhdoni ju..po iki te dashuria ime une...ai nuk eshte xheloz
   
  scadarsko and Hektor12 like this.
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Ja kalofsh mire andej ke dashuria jote ...
   
 6. Landi78

  Landi78 Forumium maestatis

  Kush i ka celsat e deres? Apo eshte e lire hyrja?
   
  princ and scadarsko like this.
 7. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Kena hy ilegalisht nga dritarja....
   
  dr love likes this.
 8. Landi78

  Landi78 Forumium maestatis

  Pyetet njeri kur hyte??
   
 9. dr love

  dr love Locus omnem


  Forumi monolog eshte..se nuk e kam te qarte ?
   
  Hektor12 likes this.
 10. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Fol shpreh cmendon nje nga nje ... po jo cit cat e lagu se lagu ... kete shpaloset nje teme dhe diskutohet ... po jo ketij ja hengri dhia librat atij jo dhe ta analizosh me gerr verr
   
  dr love likes this.
 11. dr love

  dr love Locus omnem

  Faleminderit do e kem parasysh
   
  Hektor12 likes this.
 12. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Jo nese ke mendim ndryshe thuaje .. se duhet zakonisht ti ke mendim ndryshe ...
   
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Ku e lame ;

  Pak tu prishet varen turinj,
  Nuk duan te dine per gjendjen e momentit ,
  Mbajne mend shume por dhe harrojne sipas leverdise,
  Nguten te nxjerrin konkluzione po nuk marrin parasysh pasoja,
  Kerkojne me ngulm plotesimit te nevojave vetem ne interes te vete ...
   
 14. dr love

  dr love Locus omnem

  Po se dashuria eshte egoiste
   
 15. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Ka edhe me apo do vazhdosh ti tashi se kalova nja 30 une u lodha tu i gjet ...
   
 16. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Qejfprishur
  Qejfmbetese,
  Kapricioze
  perfituese,
  Nganjehere thumbuese,

  Prap mbetet dashuri dhe ka lezet ...
   
 17. dr love

  dr love Locus omnem


  E kam ndryshe..fillohet seriozisht mendimi..po rrjedha merr rrjedhen dhe nje fjale ktu nje fjale atje kalohet me bukur....boll seriozitet kemi perdite..
  Edhe te flasim por edhe te ndihemi mire..
   
  Hektor12 likes this.
 18. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mire thua po kur ndjehet mire vetem njeri partner ndersa tjetri nuk ka ate qe deshiron, mos duhet te them se ka nderveprim dhe reciprocitet ...
   
 19. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  PSE mos je dhe ti illégal?
   
 20. Landi78

  Landi78 Forumium maestatis

  :hot:
   
  Hektor12 likes this.

Shpërndajeni këtë faqe