10 gjera intersante qe dini per dashuin

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga princ, 26 Jul 2013.

 1. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  beje 10 here lando permbaju temes ... hahahah
   
 2. Landi78

  Landi78 Forumium maestatis

  sa vap X 10
   
  princ and Hektor12 like this.
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  hahahahah hallall e plotesove temen eee
   
 4. Landi78

  Landi78 Forumium maestatis

  naten e mire plus 9
   
  princ and Hektor12 like this.
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  mire matematika hahahah naten x 10
   
 6. princ

  princ Valoris scriptorum

  1 Mos u frikeso nga emocjonet e tua
  2 Gjithmon te jeni te sinqert ndaj personit te dashur dhe vetes
  3 Jeni te guximshem te beni hapin e par edhe pse ndoshta se keni ber me par
  4 Se pari duhet te armatosni me durim te madh
  5 Perveq kesaj esht edhe sinqeriteti
  6 Deshprimet e dashuris nuk guxojn ta shkatrrojn vizonin tuaj per dashuri
  7 Kultivoni gjithmon dashurin
  8 Mos mendoni se detyra juaj ka perfunduar kur e keni ber per vete mashkullin ose femren
  9 Sa me pak te perpiqni rreth personit te dashur ashtu dhe lidhja me pak do tju zgjat
  10 Vetem deshironi qe dashurija te befasohet

  PRA MENDOJ SE EDHE KETO JAN RREGULLA PER DASHURIN
   
  dr love and Hektor12 like this.
 7. princ

  princ Valoris scriptorum

  Une Dashuroj dhe nuk lendoj, Une kujtoj dhe nuk harroj, Un duroj dhe shpresoj,
  Une Vuaj Por Kurr Nuk Te Tradhetoj!!

  KETE BENE EDHE JU
   
  dr love and Hektor12 like this.
 8. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Beje si ta duash po rregulla mjafton te ndiheni mire ,,, rregullat te corientojne
   
  dr love likes this.
 9. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  ta kam thene dhe me pare...ti je nje princ i vertete!
   
  dr love, princ and Hektor12 like this.
 10. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  pse vetem ti i ke thene ... eshte i mire ai
   
  dr love and dahlia like this.
 11. princ

  princ Valoris scriptorum

  dikush se me ka qef me thot princ i vertet p.sh mami paka se te vdiste ma ka bler nje kuror e ate se ma ken inat me thon ti vetem e ke emrin e asgje tjeter
   
  dr love and Hektor12 like this.
 12. princ

  princ Valoris scriptorum

  po ti qa mendon a jam princ i vertet
   
  Hektor12 likes this.
 13. dr love

  dr love Locus omnem

  Edhe per mu je...je i ndjeshem..i zgjuar..i mire..te kam xhan
   
  Hektor12 likes this.
 14. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Une mendoj qe je shok i mire, i dashur qesh me te gjithe, dhe sakrifica sjellja te fisnikeron .. princ apo mbret jemi secili ne syte e dikujt ...
   
  dr love likes this.
 15. dr love

  dr love Locus omnem

  Fakte interesante per dashurine??
  Asgje interesante!Ajo ne perberjen e saj eshte vete interesante..
  Nuk mjafton te t'i thone te tjeret..secili nga ne..nxjerr faktet e tij
  sepse cdo njeri e perjeton sipas menyres se tij..
   
  Hektor12 likes this.
 16. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mjafton per mua te jete ndjenje ne kuptimin e fjales , te ndjehem mire me te dhe veten time dhe gjithcka eshte perfekte dicka qe dy njerez e kane ne dore
   
  dr love likes this.
 17. dr love

  dr love Locus omnem

  Interesante???
  E gjitha eshte..menyra si ndihesh..si flet..si qesh..si e perjeton..
   
  princ and Hektor12 like this.
 18. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Me shume rendesi ka ajo cka i lidh dhe lirshmeria e te shprehurit ... ne te kundert eshte e pakuptimte te quhet e tille ... gjithcka mund te jete po jo ndjenje e paster ...
   
  dr love likes this.
 19. princ

  princ Valoris scriptorum


  nuk di ndoshta me ke then mund te kem besim te ty mund te mbetem shok siq e kam dr,love nese nuk te pengoj me pelqen shoqerija e mir si ju
   
 20. dodgjeka

  dodgjeka Primus registratum

  Jekjo âkên dashtni e vërtet para 60 vjetvet

  Na konopët i shtrgoshim
  kur ja merrte âna gomârit,
  n'maje t'gishtêt na u çoshim
  meu rrok për krye samârit.
   

Shpërndajeni këtë faqe