10 gjera intersante qe dini per dashuin

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga princ, 26 Jul 2013.

 1. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Saken se morra vesh ku ish interesantja ne postimin siper. Nejse puna eshte se kush mendon per gjera periferike eshte pak I ceket edhe ne ato qe shpreh. Interesante eshte se ndjekin vetem logjike meskine, arkaike dhe johumane.
   
 2. Landi78

  Landi78 Forumium maestatis

  nje gje di per Dashurine qe eshte Mister i madh dhe qe miliona njerez kan nderruar jete pa e shijuar dashurine e vertete sepse e kan ngatarruar gjithmon me erosin dhe seksin.
  PS: Dashuria eshte e perjetshme edhe kete :)
   
 3. Dr. Shpetimi

  Dr. Shpetimi Forumium praecox

  Dashuria eshte e bukur, ama dhimbjet e dashurise ne shpirt nuk ka gje ne bote qe i sheron,mjere ai qe i provon
   
 4. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Sa e dhime kjo e findit me rafte pika me rafte
   
 5. Dr. Shpetimi

  Dr. Shpetimi Forumium praecox

  Kujdes mos te ze barku hektor
   
 6. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Si puna jote mer ti qe jep mend dhe ske me paguajt motelin I ndan pergjysem. Hahahs kush jep mend
   
 7. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mos ki merak me mban landa uturakun
   

Shpërndajeni këtë faqe