10 makinat me te preferuara nga femrat.

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Kordelja, 6 Jul 2003.

 1. GOODFELLOW

  GOODFELLOW Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  ja korde z4 si te duket
  [​IMG]
   
 2. GOODFELLOW

  GOODFELLOW Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  [​IMG]
  x5 megjithse me ka dal qefit se kur ishta vjet ne shqiperi e kishin lloj lloj ftyrash [​IMG]
  [​IMG]
   
 3. GOODFELLOW

  GOODFELLOW Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  keshtu e kane 2 vajza ruse ktej nga ne i shkon shume edhe femrave [​IMG]
   
 4. lir

  lir Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  Makina me e preferuar nga vajzat ehste makina e te dashurit :smash: :wub:
   
 5. Erind

  Erind Forumium maestatis

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  Ke harruar kete.

  [qb]Chrysler Voyager [/qb]
  [​IMG]
   
 6. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  Eh lere fare opinionin e femrave pær kete XHEVAHIR.


  ONLY FOR THE PILOTS OF THE DEATH
   
 7. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  mua me pelqejne shume tip SUV--Jeep more preferable.
   
 8. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  Pritej te dilte ne vitin 2010 ka dalur tani ...
  NISSAN 350Z ... ah e kam pare dy here verdalle ... po sot e pashe ne shkolle desh ju ngjita burrit te huj ... :devil:


  [​IMG]
   
 9. Eni_883

  Eni_883 Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  Ja dhe makina ime e preferuar. Specifikimet: black, full leather interior, fully loaded, etc etc,....

  [​IMG]
   
 10. Darien

  Darien Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  funny, just what I expected, although I'd've thought you closer to the Hummer type - the real military version, none of that H2 civilian crap
  /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 11. Eni_883

  Eni_883 Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  :eek: :eek: not funny. Po vertet qe HUmmer nuk me pelqen as military as civilian qe eshte vertet a sorry a** excuse for a hummer. Neise I think I would look good in this car it suits me :rolleyes:
   
 12. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  Hej per kete e kishit fjalen ju te dy /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [​IMG]
   
 13. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  Edhe kjo nuk eshte civile.

  [​IMG]
   
 14. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  A ka noi goc qe e pelqen kete "shtepine"?

  [​IMG]
   
 15. hot

  hot Hotgirl

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  that's not my style! :shrug:
  megjithse po te me lusin I wouldn't mind it /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. gezim lame

  gezim lame Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  mesa po shihja dje ne TV, ne meksike ku eshte dhe nje fabrike e Wolkswagen, kishin prodhuar modelin e fundit te tipit beetle...

  pas nbi 60 vjetesh beetle s'do prodhohet me...
  me habiti nje fakt se ideatori dhe urdheruesi per prodhimin e ketij modeli ishte ne gjermanine e kohes ishte vete Hitleri qe kerkonte nje model makine ekonomike klasat e uleta....
   
 17. DEVIL-girl

  DEVIL-girl Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  Une dua te blej nje Audi TT po sma mba gjepi per momentin :cry: keshtu qe po kenaqem me volsvagenin...
   
 18. Bamir Topi

  Bamir Topi Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  Une kam pare nje porsch Carrera GT qe ma ka leviz trurin sapo ta gjej foton do ua dergoj se eshte e llahtarshme
   
 19. Love_Sponge

  Love_Sponge Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  Kjo lloj makine terheq femrat Polake (dreqi e mori te terhiqte dhe kto tonat aq sa ato) :shrug: [​IMG]
   
 20. Kur me Kafshon te Gervish

  Kur me Kafshon te Gervish Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  BMW Woovvvv
   

Shpërndajeni këtë faqe