10 makinat me te preferuara nga femrat.

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Kordelja, 6 Jul 2003.

 1. vlera

  vlera Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  thuhet e ca te thuhet e behet e ca te behet me Mercedes ska.
   
 2. ALBIONI

  ALBIONI Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  pershendetje
  du me nis foto por se marvesh,
  se si i ri qe jam
  ka ndonje ndihme????
  julutem
   
 3. ALBIONI

  ALBIONI Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  pershendetje
  du me nis foto por se marvesh,
  se si i ri qe jam
  ka ndonje ndihme????
  ju lutem
   
 4. Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  Nuk e di ne e ka thene ndonjera me perpara,por mua do te me pelqente nje makine tip fuoristrada [​IMG] pak a shume si kjo dhe te jete edhe e blinduar /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Vetem keshtu mund t'ia hidhja trafikut ketu ne Tirane /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 5. ALBIONI

  ALBIONI Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  [​IMG]
   
 6. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  CA te jen makina te modifikuara jane te preferuarat e mija RROFT FAST AND THE FORIUS ato jane makina dhe rrofte nitroglicerina mos ndjesha gjall po se bera nje si nje nga ato makina /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 7. eros111

  eros111 Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  edhe volvot jane makina klas ne pergjithesi
   
 8. Alanis

  Alanis Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  Porche 911 cabriolet dhe Boxter 2001>>> nam fare.
   
 9. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  hey ku e di ti a je femer?????? /pf/images/graemlins/laugh.gif mua me pelqen ferrari testarossa!!!!
   
 10. Alanis

  Alanis Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  Jo. Po kam "shoqeri" me femrat dhe njoh ca qe i pelqen ferrari testa di ca...
   
 11. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  [​IMG] [​IMG]
   
 12. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  ate testa di c.... tregoja c..... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif [​IMG]
   
 13. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  [​IMG] [​IMG]
  meqe po flisnim per ferrari!!!
   
 14. Alanis

  Alanis Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  Kujton se ato aty lart te pelqejne vetem ty???
  Eshte normale qe do t'i pelqejne te gjithve.
   
 15. drini@

  drini@ Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  femrave nuk ju pelqejne makinat por ju pelqen....
   
 16. GOODFELLOW

  GOODFELLOW Primus registratum

 17. GOODFELLOW

  GOODFELLOW Primus registratum

 18. GOODFELLOW

  GOODFELLOW Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  nejse paskem harru si ti postoj fotot
   
 19. ALBIONI

  ALBIONI Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  Koenigsegg [​IMG]
   
 20. ALBIONI

  ALBIONI Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  ndoshta e pa njohur
  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe