10 makinat me te preferuara nga femrat.

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Kordelja, 6 Jul 2003.

 1. Prodigychild01

  Prodigychild01 Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  [​IMG]

  C'mon baby don't be afraid
  on the top of my escalade.

  In the sun
  or up in the shade.
   
 2. Prodigychild01

  Prodigychild01 Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  [​IMG]

  Two dope boyz in a cadillac....
   
 3. Prodigychild01

  Prodigychild01 Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  [​IMG]

  You are about to get...
  run the fu.ck ova'
   
 4. Prodigychild01

  Prodigychild01 Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  [​IMG]

  True playa's ride on 22's
   
 5. ALBIONI

  ALBIONI Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  BMW [​IMG]
   
 6. DEVIL-girl

  DEVIL-girl Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  Ah kto te shpejtat te kenaqin se merr nga nje penallti per speed limit sa here del ne motorway.
   
 7. Belina1986

  Belina1986 Primus registratum

  Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

  Une po ju them vetem qe si femer preferoj makinat sportive dhe te shprejta edhe s'ka rendesi se c'marke eshte! :goofy:
   

Shpërndajeni këtë faqe