102 vjet pavarësi: Cili është problemi më i madh i shqiptarëve sot?

Diskutime tek 'Legjislacioni Shqiptar' filluar nga Universal, 26 Nov 2014.

 1. Universal

  Universal AnonymouS

  Ne pak dite do festojme 102 vjetorin e pavaresise se Shqiperise ne mbare boten. Krahas urimeve e perplasjeve te gotave, po hap nje teme ne forum qe eshte nje pyetje personale per cdo shqiptar sot.

  - Cili mendoni ju eshte problemi me i madh i shqiptareve ne vitin 2014?

  Secili eshte i lire t'i japi pergjigje pyetjes se mesiperme ashtu sic e gjykon te udhes. Nuk ka nevoje per replika apo komente, mund te lexoni ne heshtje mendimin e njeri-tjetrit.

  Gëzuar për shumë vjet pavarësinë!
   
 2. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Shqipetaret.
   
  Dreamer likes this.
 3. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Te punojne shume,dhe te kapin kohen prej vitesh duke akuzuar jo njerin vend ne ballkan e jo tjetrin ne europe...te hapi nderroje kapitull me fqinjesi te mire dhe te qendrueshme,te bashkepunoje dhe te kete harmoni ne rajon.Te ndaloje exsodin masif ku cdo dite shqiptaret po ikin nga shqiperia....
   
 4. Universal

  Universal AnonymouS

  Problemi me i madh i shqiptareve sot eshte gjendja ekonomike ku ndodhet shqiperia. per kete nuk e di a eshte faji i edi rames,apo i sali berishes qe iku. por di te them se shqiperia cdo dite e me keq vjen e behet.
   
  scadarsko likes this.
 5. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  habitem kur thuhet cdo dite e me keq po behet atje!Un them me mire ska qen ndonjeher,ka nevoj per ekonomi dhe cdo gje do rregullohej....
   

Shpërndajeni këtë faqe