2 die 4

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga renea, 14 Oct 2003.

 1. a1

  a1 Primus registratum

  Re: 2 die 4

  PO TE ISHTE 2PAC GJALLE , JAME I SIGURT QE 2DIE4 DO TI KISHTE VRARE , SE HIP-HOP-in JANE DUKE E SHKATERRUAR , per mendimin tim me mire te kendojne pop , se hip-hop-i nuk eshte per ata...
  TINGULLI 3 , ETNO ENGJUJT , HIJA E JETES KUDO SUNDOJNE
   
 2. afganistan

  afganistan Primus registratum

  Re: 2 die 4

  o zot,o zot...2dievari k....!
  te tre te lidhem,tu hidhet pak benxine dhe pastaj me nje zjarr te imet tu vihet flaka..
   
 3. Nevila Dergjini

  Nevila Dergjini Primus registratum

  Re: 2 die 4

  Kush esht ne burg mo Bled milioneri??? Hajde hajde cpunojn thashethemet... Po un kur e takova ate...?! Te ken te fusin Crazy Girl ne burg, nder do na benin. Po per cta denojn ate? Per goc mami? :angel:
   
 4. leeb

  leeb Primus registratum

  Re: 2 die 4

  SA PER TINGULLIN 3
  NGO MIR E MOS LE QE
  THUJ SHKRUJ QKA DUSH
  VEQ ME 1 KANG KREJT GOJEN TA MUSH
  TEKSTET SI KUPTON SE MIR SI LEXON
  JA NERVA MUZIKA JU SHKON PO SKI QA BON
  MSOHESH KUR MAS DO KOHVE QOHESH
  GZHOHESH NGOJE TINGULLIN 3NT SE BESOM QE TRANOHESH..!


  respect ya..
   

Shpërndajeni këtë faqe