5 keshilla per mos te mbetur single.

Diskutime tek 'Eros' filluar nga Thamina, 2 Jul 2015.

 1. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Po mire per ata qe duan te mos ngelin single... Lind pyetja... Po ne te kundert si i behet??
   
  gurax likes this.
 2. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Po dasem eshte... shkon me kenget qe u sollen... Tema e ciftimeve eshte kjo, s'po bejme gje te keqe. :confused:

  :D
   
  katsune and Dreamer like this.
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Bleni VIBRATORE ose MUSCHI me BATERY dhe zgjidhen problemet.
   
 4. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Me keto ne fakt mund te hapet nje teme e tere Airbourne, ndonje teme me titull "Lodrat". :p Kush thote "turp" per lodrat, s'e ka idene fare se sa antike jane.

  Dildo me i vjeter i gjetur ne bote eshte 29000 vjecar.
  [​IMG]

  Edhe i dokumentuar perdorimi ne piktura antike neper poce ne Greqine e Lashte.

  [​IMG]

  :D
   
  Airbourne likes this.
 5. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Hahahha :D
  E forte kjo
   
 6. vinjol

  vinjol Primus registratum

  kam frike se sot ndodh e kunderta

  krevat njihere pastaj marteda KIsmet
   
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Vete e di 28.000 vjecare por s`perben problem nga mua per 1000 vjet ....pune shifrash.
  PS: Në vazhdën e fushatës kundër AIDS-it, <personaliteti> më i lartë i shendetesise te Amerikës, kirurgu Everett Koop, dërgoi ne qeverinë konservatore, nën <udheheqjen> e Ronald Reagan , në maj te vitit 1988 një broshurë ARSIMORE(pa e futur ne thojza) tetë faqeshe për të gjitha familjet amerikane. Dhe rekomandoi.................përveç përdorimit të pre(apo per)zervativëve, edhe përdorimin e vibratorëve.
  Naten e MIRE nga Airbourne.
   

Shpërndajeni këtë faqe