A dini ndonje dyqan qe shkruan bluze...

Diskutime tek 'Njoftime te ndryshme' filluar nga denisbg, 10 Sep 2014.

 1. denisbg

  denisbg Primus registratum

  Pershendetje, nuk e di nese po shkruaj ne vendin e duhur...
  Nese di ndonjeri ndonje vend qe bejne bluze sic i do klienti, dmth qe vendosin figura ose shkrime sipas deshires se klientit te me shkruaj mua... Dua qe te jete ne Tirane. Faleminderit :)
   
 2. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Mendoj se sot ka vende informacion n tirane ai celesi ku gjen adressa te sakta e gjen dhe online besoj
   
 3. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  scadarsko likes this.

Shpërndajeni këtë faqe