A do nje birre e??

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga albavina, 24 Mar 2004.

 1. albavina

  albavina Primus registratum

  A do nje birre e??

  pse e mbyllet temen tjeter??
  :confused:
  une po e hap perseri beni si te doni po deshet mbylleni edhe kete :wave:
   
 2. xhoni

  xhoni Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Du birre du birre.
  Mos na e mbyllni ket teme se e kemi me te bukren
   
 3. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  :thumbsup: birra per xhonin
  offre la casa /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 4. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Te tregon se ku e kane zhvendosur tjetren se me siguri dhe kte do kpusin sa ta shohin /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Une u ngopa dje me birre se per sherr te xhonit gota me birre me ra ne xhinse po shyqyr qe binte shi dhe nuk kuptohej gje. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. xhoni

  xhoni Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Hahahahahahahahaha :lol: :lol:
  Albavina:
  I thashe te marri birre por kjo s'donte.Do ti ngeli hatri albavines po spive birre thashe.Prape jo kjo.Du caj tha,sikur ishim ne Kine ne. :lol:
  Mire qe birre s'piu por e derdhi timen me gjithe cajin e saj ke pantallonat.hahahahahaha.Sa kam qesh!!
  Po e shkrujte te forumi te vrava me tha.
  Sot qeka ba e mire .E paska shkrujt vete.
  Megjithese e mire eshte gjithmone. :kiss:
   
 6. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  :lol: :lol: :lol:
  cfare i bere vajzes xhoooooooniiii qe e ke hutuar fare??
  nuk me ngel hatri nga ajo mua jo
  por heren tjeter do marresh birre se sben ok 82-shko? :kiss:
   
 7. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  albavina dhe ti po qesh :confused: me hutoj fare me yllo se ishte nje mistrec qe nuk ta mer menja ty po gjithsesi me Juven e bera /pf/images/graemlins/laugh.gif EEEEEEEEEEEEEEEE Xhoni /pf/images/graemlins/frown.gif :kiss:
   
 8. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  :lol: :lol: :lol: u shtuan juventinet ne af!
  bravo yllo, te lumte :kiss:
  birrat per xhonin tani jane gratis gjithmone
  se eshte JUVENTIN /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. xhoni

  xhoni Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Mistrec unee?
  :smash: :smash: :smash:
  Nuk te du ma!!!!!!
   
 10. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Per c'far nuk me do me mo???????
   
 11. xhoni

  xhoni Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Po ja ngaqe me the mistrec.
   
 12. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Mbas asaj qe lexova tani po ta perseri dhe nje her mistrec dhe c'far mistreci bile :smash: :smash: :smash:
   
 13. xhoni

  xhoni Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  flm shume /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 14. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Ska pse e kam per detyr /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. xhoni

  xhoni Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  E ke per detyre te me thush mistrec.
  Prendi :smash: :smash:
   
 16. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Epo u mesova tani /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 17. xhoni

  xhoni Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  /pf/images/graemlins/wink.gif Ok bellezza.
  Tani po iki dhe te uroj nje nate sa me te kendshme.
  Ciao :wave: :kiss:
   
 18. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  sa ziheni ju mer jahu
  pini o njerez nje birre /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. xhoni

  xhoni Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  S'do mi!Ca ti baj une.
   
 20. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: A do nje birre e??

  Qekeni bo tap topi mduket /pf/images/graemlins/wink.gif spaska nel asigjo per mu, e paskeni tha banakun naaaaaa /pf/images/graemlins/laugh.gif

  p.s. ju qe se pijshit birren gjasme /pf/images/graemlins/tongue.gif :tipsy:
   

Shpërndajeni këtë faqe