A e pelqeni anetarin siper jush..???????

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Sweety el, 9 Jun 2011.

 1. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  A e pelqeni anetarin siper jush..???une mbi vete nuk kam asnje dhe keshtu e keni radhen ju....
   
  marjola and florida like this.
 2. florida

  florida Forumium praecox

  poooooooooooooooooooooo
   
 3. Megg

  Megg Carpe Diem

  :D:D:D Shum sweet esht anetarja siper meje,,,,:)
  me pelqeeen!:D
   
 4. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 5. Megg

  Megg Carpe Diem

  Nccc sme pelqen,,,
  Me pelqen shuuuum:D:D
   
 6. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  dmth nuk te pelqej une???????????????????/
   
 7. Wii

  Wii Grupi i të moçmëve!

  Jah, te kom inot! :D
   
 8. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  pse cte kam bere?????;)
   
 9. Wii

  Wii Grupi i të moçmëve!

  Ke nxjerr 3 kutija cokollata e asnji ste jep :D
   
 10. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  kerkove ti dhe nuk te dhash une????
   
 11. Wii

  Wii Grupi i të moçmëve!

  e vertete edhe kjo! Mund te me japesh nje cokollate? :p
   
 12. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  poooooooooooooooooooo
   
 13. Wii

  Wii Grupi i të moçmëve!

  Nderrova mendje! Me pelqen shume anetari me siper ;)
   
  Sweety likes this.
 14. abs

  abs nuk e di...

  pelqej: faqet, hunden, qafen, mjekren, gojen, krahun, qendrimin e trupit e profilin e fotos te siperfolsit :engjell: :wub:
   
  Sweety likes this.
 15. Wii

  Wii Grupi i të moçmëve!

  hihihihi :p
   
 16. Megg

  Megg Carpe Diem

  Dmth qe sme pelqen thjeshtt,,me pelqen shuuum!:)
  Kup ifije ti Sweety mos me vdiqq...
   
 17. *romeo*

  *romeo* Primus registratum

  shume:p
   
  Megg likes this.
 18. Megg

  Megg Carpe Diem

  Eheee ,,posiiii,,,shuume;)
  :p
   
 19. *romeo*

  *romeo* Primus registratum

  ehe e kam xhan:p
   
  Megg likes this.
 20. Megg

  Megg Carpe Diem

  E kam xhan te poshtrrin :D
   
  SHkoDRaNi-1 likes this.

Shpërndajeni këtë faqe